Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 1635.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1308.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 13.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.664 |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | 100% DCI-P3 Color Space, High-brightness 500-nit, True Tone technology |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Apple |
| Serija procesora | M Series |
| Klasa procesora | Apple CPU |
| Model procesora | M5 |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Proces izrade | 3nm |
| Ostalo | 16-core Neural Engine |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | Objedinjena memorija |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Apple |
| Model grafike | 8-core GPU |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Apple Neural Engine |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 38 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 6.0 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Napomena | Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta |
| Bezbednost | |
| Enkripcija | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 12 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | Center Stage camera |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Three-mic array |
| Ostalo | Dolby Atmos, Spatial audio |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet baterije | 53.8Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | macOS |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Intelligence |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 304.1mm x 215mm x 11.3mm |
| Masa | 1.24kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Opis boje | Sky Blue |
| Pakovanje | USB C - MagSafe 3 kabl |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | Isporučuje se bez punjača |
Plaćanje na rate
Rata već od: 42.75EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
i7-1355U, Intel Iris Xe, 16GB, 1TB SSD, 15.3inch, Siva
GIGABYTE A18 3VH 18 inch FHD+ 165Hz 300nits AMD Ryzen 7 260 16GB 512GB SSD GeForce RTX 5060 8GB RGB Backlit gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
Dell 14 Plus 2-in-1 Win11Home Ultra5 226V/512GB/16GB/14" 2K Touch/Intel arc/backlit US/Ice blue
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana