Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost tastature: Žična Tip povezivosti tastature: USB Slovni raspored tastera: EN (US) Dodatni tasteri: FN tasteri Osvetljena tastatura: RGB osvetljenje Dodatni priključci: 2x USB-C Ostale osobine: 8.000Hz Report rate,Anti-ghosting,Armoury Crate software,Aura Sync RGB Napomena: Podesiva visina,Programabilni makro tasteri Fizičke karakteristike - Dimenzije: 315mm x 115mm x 35mm Masa: 643g Boja: Crna Pakovanje: USB kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 214.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
171.46 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | FN tasteri |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Dodatni priključci | 2x USB-C |
| Ostale osobine | Anti-ghosting, Armoury Crate software, Aura Sync RGB, 8.000Hz Report rate |
| Napomena | Programabilni makro tasteri, Podesiva visina |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | FN tasteri |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 315mm x 115mm x 35mm |
| Masa | 643g |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | USB kabl |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.60EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Keychron bežična tipkovnica B1 Pro, Ultraslim, Bluetooth/2.4GHz, Ivory White
Vodootporna tiha RGB mehanička tastatura bez numpada. RGB podešavanje u 8 zona, ultra tihi mehanički swithcevi testirani na preko 20 miliona klikova....
Karakteristike - Tip tastature: Mehanička Povezivost tastature: Žična Tip povezivosti tastature: USB Slovni raspored tastera: EN (US) Dodatni tasteri:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana