Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format rezolucije: 3K Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07 milijardi boja,100% DCI-P3 color gamut,16:10,400 nita,70% less harmful blue light,Gamut mapping,Glossy,Kontrast 1.000.000:1,Pantone Validated,SGS Eye Care,Stylus support,TÜV Rheinland-certified,VESA DisplayHDR True Black 500 Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen AI 300 Klasa procesora: AMD Ryzen AI 9 Model procesora: HX 370 Broj jezgara procesora: 12 Broj logičkih jezgara (niti): 24 Radni takt procesora: 2.0 GHz (5.1 GHz) Keš memorija procesora: 36MB L3 Ostalo: NPU do 50 TOPS Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 64GB Tip memorije: LPDDR5X Broj slotova: 0 Integrisano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 2TB + 2TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 2 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia Model grafike: RTX 5070 Količina grafičke memorije: 8GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Dodatna grafika - Proizvođač: AMD Radeon Model: 890M Tip memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Pravo na ukupnu garanciju od 3 godine (2+1) na Asus laptopove ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.asus.com/rs-en/events/infoM/activity_acwbWEP Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: AMD XDNA Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 50 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 5.4 Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),1x USB 40Gbps (USB 4) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Čitač kartica: SD Express 7.0 Ostali priključci / Slotovi: 1x DC ulaz Napomena: USB 4 Type-C support DisplayPort / power delivery,USB Type-C support DisplayPort / power delivery Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Snimanje videa: 1.920 x 1.080 Model: FHD IR Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Backlit chiclet,DialPad,Seamless touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 90Wh Ostalo: 4S1P Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Pro Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: ASUS Recovery,CapCut,GlideX,MuseTree,MyASUS,Office 365 mesec dana probno,ProArt Creator Hub,ScreenXpert,StoryCube Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 354.9mm x 246.9mm x 17.3mm Masa: 1.85kg Boja: Crna Opis boje: Nano Black Pakovanje: Ranac,USB A na RJ45 gigabitni internet adapter Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 200W Podržane tehnologije: ASUS OLED Care,Battery health charging,Fan Profile,Function key lock,Live update,Microsoft Pluton security processor,Splendid,System diagnosis,TaskFirst,WiFi SmartConnect Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 5488.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
4390.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.880 x 1.800 |
| Format rezolucije | 3K |
| Tip panela | OLED |
| Touchscreen | Da |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | Pantone Validated, 100% DCI-P3 color gamut, 16:10, TÜV Rheinland-certified, Kontrast 1.000.000:1, Glossy, 0.2ms odziv, 1.07 milijardi boja, VESA DisplayHDR True Black 500, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care, 400 nita, Gamut mapping, Stylus support |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen AI 300 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen AI 9 |
| Model procesora | HX 370 |
| Broj jezgara procesora | 12 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.0 GHz (5.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 36MB L3 |
| Ostalo | NPU do 50 TOPS |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 64GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 2TB + 2TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | RTX 5070 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Dodatna grafika | |
| Proizvođač | AMD Radeon |
| Model | 890M |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | AMD XDNA |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 50 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 40Gbps (USB 4) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica | SD Express 7.0 |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x DC ulaz |
| Napomena | USB 4 Type-C support DisplayPort / power delivery, USB Type-C support DisplayPort / power delivery |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Smart Amp Technology, AI noise canceling |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Backlit chiclet, DialPad, Seamless touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Ostalo | 4S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | MyASUS, ScreenXpert, GlideX, Office 365 mesec dana probno, ASUS Recovery, StoryCube, CapCut, ProArt Creator Hub, MuseTree |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 354.9mm x 246.9mm x 17.3mm |
| Masa | 1.85kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Nano Black |
| Pakovanje | Ranac, USB A na RJ45 gigabitni internet adapter |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 200W |
| Podržane tehnologije | Splendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, ASUS OLED Care, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update, Microsoft Pluton security processor |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 143.48EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: LED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45%...
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
Dell 14 Plus 2-in-1 Win11Home Ultra5 226V/512GB/16GB/14" 2K Touch/Intel arc/backlit US/Ice blue
HP OmniBook 5 i5-1334U/512GB/16GB DDR5/NoOS/16" 2K IPS/bclt/IntelIris/Glacier silver aluminum
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana