Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07 milijardi boja,300 nita,70% less harmful blue light,95% DCI-P3 color gamut,Anti-glare,Gamut mapping,High-brightness 300-nit,Kontrast 1.000.000:1,TÜV Rheinland-certified,VESA DisplayHDR True Black 500 Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Ultra Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 7 Model procesora: 258V Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 2.2 GHz (4.8 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: LPDDR5X Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Model grafike: Arc 140V Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 47 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 5.4 Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 1x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 2 USB-A priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 20Gbps (3.2 Gen 2x2) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Čitač kartica: microSD Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Model: FHD IR Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Ostalo: Backlit chiclet,Precision Touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 70Whr Ostalo: 4S1P Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Home Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Office 365 mesec dana probno Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika i aluminijum Dimenzije: 312.6mm x 220.9mm x 17.1mm Masa: 1.57kg Boja: Siva Opis boje: Matte Gray Pakovanje: Ranac,Stylus Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W (Tip C) Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 2130.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1704.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Tip panela | OLED |
| Touchscreen | Da |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 300-nit, TÜV Rheinland-certified, Kontrast 1.000.000:1, 0.2ms odziv, 1.07 milijardi boja, VESA DisplayHDR True Black 500, 70% less harmful blue light, 300 nita, Gamut mapping, 95% DCI-P3 color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Ultra Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | 258V |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 2.2 GHz (4.8 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Arc 140V |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 47 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 20Gbps (3.2 Gen 2x2) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica | microSD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Smart Amp Technology, AI noise canceling |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Ostalo | Backlit chiclet, Precision Touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 70Whr |
| Ostalo | 4S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Home |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Office 365 mesec dana probno |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Dimenzije | 312.6mm x 220.9mm x 17.1mm |
| Masa | 1.57kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Matte Gray |
| Pakovanje | Ranac, Stylus |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 55.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
GIGABYTE AERO X16 1VH 16 inch QHD+ 165Hz 300nits AMD Ryzen AI 7 350 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Home laptop
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
(Ultra 7) Yoga PRO 9 16IAH10 (Tidal Teal, Aluminium), 16" 3.2K TOUCH (3200 x 2000) OLED 1600n GL 100%-sRGB 120Hz DolbyVision, Intel 16-Core Ultra 7 25...
(Ryzen 7) ThinkBook 16 G7 ARP (ARCTIC GREY), 16" (1920x1200) AG IPS 300nits, Ryzen 7 7735HS (8C/16T, 4.75GHz,16MB), DDR5 32GB (2x16GB), M.2 512GB PCIe...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana