Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: LED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45% NTSC color gamut,Anti-glare,LED Backlit,TÜV Rheinland-certified Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen 10 Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model procesora: 40 Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 2.8 GHz (4.3 GHz) Keš memorija procesora: 4MB L3 cache Proces izrade: 6nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: LPDDR5 Broj slotova: 0 Integrisano: 16GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 3.0 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: AMD Model grafike: Radeon Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Ostale osobine: Triple band 1x1 Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 1x USB 2.0,1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 720p Snimanje videa: 1.280 x 720 Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Cortana support,SonicMaster Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Chiclet Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3-Cell Kapacitet baterije: 42Whr Ostalo: 3S1P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: GlideX,McAfee,MyASUS Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 360.3mm x 232.5mm x 17.9mm Masa: 1.63kg Boja: Srebrna Opis boje: Cool Silver Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 45W (Tip C) Podržane tehnologije: Battery health charging,BIOS Booting User Password Protection,Fan Profile,Function key lock,Live update,Splendid,System diagnosis,TaskFirst,WiFi SmartConnect Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 758.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
606.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | LED |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 250 nita, TÜV Rheinland-certified, LED Backlit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 10 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | 40 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 2.8 GHz (4.3 GHz) |
| Keš memorija procesora | 4MB L3 cache |
| Proces izrade | 6nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | LPDDR5 |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD |
| Model grafike | Radeon Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Ostale osobine | Triple band 1x1 |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Cortana support, AI noise canceling, SonicMaster |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Chiclet |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell |
| Kapacitet baterije | 42Whr |
| Ostalo | 3S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | MyASUS, GlideX, McAfee |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 360.3mm x 232.5mm x 17.9mm |
| Masa | 1.63kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | Cool Silver |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 45W (Tip C) |
| Podržane tehnologije | Splendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update, BIOS Booting User Password Protection |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.82EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 13 inča Rezolucija ekrana: 2.408 x 1.506 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: High-brightness 500-nit Procesor / Čipset...
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV015 (16 inča FHD+, Ryzen 7 260, 16GB, SSD 1TB, GeForce RTX 5060 ) laptop
i7-1355U, Intel Iris Xe, 16GB, 1TB SSD, 15.3inch, Siva
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: WVA Osvežavanje: 60Hz Ostalo: Anti-glare,High-br...
HP Pavilion Aero 13-bg0035nn Win11/Ryzen5 8640U/16GB DDR5/512GB/13.3" WQXGA IPS/Backlit ENG/silver
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana