Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45% NTSC color gamut,Anti-glare,LED Backlit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen 7000 Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model procesora: 7730U Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 2.0 GHz (4.5 GHz) Keš memorija procesora: 20MB Proces izrade: 7nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: SO-DIMM DDR4 Broj slotova: 1 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 0 Integrisano: 8GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 3.0 Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 3.0 x4 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: AMD Radeon Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Ostale osobine: Dual band 1x1 Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 1x USB 2.0,2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Napomena: Power Delivery preko USB-C Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 720p Model: HD Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Cortana support,SonicMaster Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Chiclet Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 42Whr Ostalo: 3S1P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 359.7mm x 232.5mm x 19.9mm Masa: 1.7kg Boja: Srebrna Opis boje: Cool Silver Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 45W Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 1022.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
818.29 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 250 nita, LED Backlit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7000 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 7730U |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.0 GHz (4.5 GHz) |
| Keš memorija procesora | 20MB |
| Proces izrade | 7nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR4 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 3.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD Radeon |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Ostale osobine | Dual band 1x1 |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Napomena | Power Delivery preko USB-C |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Model | HD |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Cortana support, AI noise canceling, SonicMaster |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Chiclet |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 42Whr |
| Ostalo | 3S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 359.7mm x 232.5mm x 19.9mm |
| Masa | 1.7kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | Cool Silver |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 45W |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 26.74EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP Pavilion Win11Home Ultra5 125U/1TB/16GB DDR5/IntelGraphics/16inča 2K IPS/Copilot/bclt/Natural silver
DELL Alienware 16 Area-51 16 inch QHD+ 240Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5080 16GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: LED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45%...
DELL Pro 14 Premium 14 inch FHD+ 400nits Core Ultra 7 266V 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
(Ultra 9) Legion Pro 7 16IAX10H, 16" WQXGA 2560x1600 OLED 500n 240Hz sRGB AG DolbyV HDR1000 (Eclipse BLACK, Aluminium), 24-Core Ultra 9 275HX 5.4GHz/3...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana