Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45% NTSC color gamut,Anti-glare,LED Backlit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen 7000 Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model procesora: 5825U Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 2.0 GHz (4.5 GHz) Keš memorija procesora: 16MB L3 cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: SO-DIMM DDR4 Broj slotova: 1 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 0 Integrisano: 8GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 3.0 Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 3.0 x4 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: AMD Model grafike: Radeon Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Ostale osobine: Dual band 1x1 Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 1x USB 2.0,2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Ostali priključci / Slotovi: 1x DC ulaz Napomena: Power Delivery preko USB-C Bezbednost - TPM: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 720p Snimanje videa: 1.280 x 720 Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Cortana support,SonicMaster Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Backlit chiclet,Precision Touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3-Cell Kapacitet baterije: 42Whr Ostalo: 3S1P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: GlideX,MyASUS,ScreenXpert Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 359.7mm x 232.5mm x 19.9mm Masa: 1.7kg Boja: Srebrna Opis boje: Cool Silver Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 45W Podržane tehnologije: Battery health charging,BIOS Booting User Password Protection,BIOS setup user password,Cortana voice support,Fan Profile,Function key lock,Live update,Splendid,System diagnosis,TaskFirst,WiFi SmartConnect Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 865.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
692.70 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 250 nita, LED Backlit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7000 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 5825U |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.0 GHz (4.5 GHz) |
| Keš memorija procesora | 16MB L3 cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR4 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 3.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD |
| Model grafike | Radeon |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Ostale osobine | Dual band 1x1 |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x DC ulaz |
| Napomena | Power Delivery preko USB-C |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Cortana support, AI noise canceling, SonicMaster |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Backlit chiclet, Precision Touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell |
| Kapacitet baterije | 42Whr |
| Ostalo | 3S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | MyASUS, ScreenXpert, GlideX |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 359.7mm x 232.5mm x 19.9mm |
| Masa | 1.7kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | Cool Silver |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 45W |
| Podržane tehnologije | Splendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update, BIOS Booting User Password Protection, Cortana voice support, BIOS setup user password |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 22.64EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(Ryzen 7) IdeaPad Slim 5 13ARP10 (Cloud GREY, ALUminium), 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400n 100%sRGB AG, Ryzen 7 7735HS 8-Core up to 4.75 GHz/20MB, 16G...
HP Pavilion Aero Win11/Ryzen7 8840U/16GB DDR5/512GB/13.3" IPS WQXGA/BacklitENG
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
Ekran - Veličina ekrana: 18 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K,WQXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3...
HP Pavilion 16-af0009nm Ultra5 125U/512GB/16GB DDR5/IntelGraphics/NoOS/16inča 2K IPS/bcl/Natural silver
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana