Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07 milijardi boja,100% DCI-P3 color gamut,400 nita,70% less harmful blue light,Gamut mapping,Glossy,High-brightness 500-nit,Kontrast 1.000.000:1,SGS Eye Care,TÜV Rheinland-certified,VESA DisplayHDR True Black 500 Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Ultra Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 7 Model procesora: 255H Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 2.0 GHz (5.1 GHz) Keš memorija procesora: 24MB Intel Smart cache Ostalo: NPU do 13 TOPS Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: LPDDR5X Integrisano: 16GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Model grafike: Arc Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Ostalo: XG Mobile GC34 supported Reklamacioni period - Napomena: Pravo na ukupnu garanciju od 3 godine (2+1) na Asus laptopove ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.asus.com/rs-en/events/infoM/activity_acwbWEP Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 13 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 5.4 Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 2x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 1 USB-A priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Napomena: Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Model: FHD IR Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Podržan preko touch panela Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Backlit chiclet,Precision Touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 75Wh Ostalo: 2S2P Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Home Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: ASUS Recovery,GlideX,McAfee mesec dana probno,MyASUS,ScreenXpert Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm Masa: 1.28kg Boja: Srebrna Opis boje: Foggy Silver Pakovanje: Futrola,Stylus Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W (Tip C) Podržane tehnologije: ASUS OLED Care,Battery health charging,Fan Profile,Function key lock,Live update,Splendid,System diagnosis,TaskFirst,Tru2Life,WiFi SmartConnect Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 2146.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1717.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Tip panela | OLED |
| Touchscreen | Da |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | High-brightness 500-nit, 100% DCI-P3 color gamut, TÜV Rheinland-certified, Kontrast 1.000.000:1, Glossy, 0.2ms odziv, 1.07 milijardi boja, VESA DisplayHDR True Black 500, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care, 400 nita, Gamut mapping |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Ultra Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | 255H |
| Broj jezgara procesora | 16 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.0 GHz (5.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Ostalo | NPU do 13 TOPS |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Arc Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Ostalo | XG Mobile GC34 supported |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 13 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Napomena | Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Smart Amp Technology, AI noise canceling |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Podržan preko touch panela |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Backlit chiclet, Precision Touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 75Wh |
| Ostalo | 2S2P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Home |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | MyASUS, ScreenXpert, GlideX, ASUS Recovery, McAfee mesec dana probno |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm |
| Masa | 1.28kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | Foggy Silver |
| Pakovanje | Futrola, Stylus |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| Podržane tehnologije | Splendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, ASUS OLED Care, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update, Tru2Life |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 56.12EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
UX8406CA-PZ005W, W11H, Intel ARL H Core Ultra 9, 32GB, 14", 3K, SSD 2TBM.2 PCIe NVMe, 1x USB Type A, 2x Thunderbolt 4, 1x HDMI, Boja Siva
Intel Core Ultra 5 225H/16GB DDR5 8000MHz/512 GB SSD M.2/Intel Arc 130T/14" 1920x1200 WUXGA/Bez optičkog uređaja
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color...
HP Pavilion Win11Home Ultra5 125U/1TB/16GB DDR5/IntelGraphics/16inča 2K IPS/Copilot/bclt/Natural silver
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana