Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format rezolucije: 3K Tip panela: OLED Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07 milijardi boja,100% DCI-P3 color gamut,16:10,70% less harmful blue light,Anti-glare,High-brightness 1000-nit,Kontrast 1.000.000:1,SGS Eye Care,TÜV Rheinland-certified,VESA DisplayHDR True Black 1000 Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Ultra Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 5 Model procesora: 255H Broj jezgara procesora: 14 Broj logičkih jezgara (niti): 14 Radni takt procesora: 1.7 GHz (4.9 GHz) Keš memorija procesora: 18MB Intel Smart cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: LPDDR5X Broj slotova: 0 Integrisano: 16GB Maksimalno podržano: 16GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Arc Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Ostvarite dodatnih 12 meseci garancije prijavom na sajtu https://www.asusplus.rs/rs/warranty-extension Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 13 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 5.4 Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 2x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 1 USB-A priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Snimanje videa: Full HD Model: FHD IR Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Podržan preko touch panela Ostalo: Backlit chiclet,Precision Touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 75Wh Ostalo: 2S2P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm Masa: 1.20kg Boja: Plava Opis boje: Ponder Blue Pakovanje: Futrola Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W (Tip C) Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 1611.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1289.01 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.880 x 1.800 |
| Format rezolucije | 3K |
| Tip panela | OLED |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 100% DCI-P3 color gamut, 16:10, TÜV Rheinland-certified, Kontrast 1.000.000:1, 0.2ms odziv, 1.07 milijardi boja, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care, High-brightness 1000-nit, VESA DisplayHDR True Black 1000 |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Ultra Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | 255H |
| Broj jezgara procesora | 14 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 14 |
| Radni takt procesora | 1.7 GHz (4.9 GHz) |
| Keš memorija procesora | 18MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 16GB |
| Maksimalno podržano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel Arc |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 13 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | Full HD |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Smart Amp Technology |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Podržan preko touch panela |
| Ostalo | Backlit chiclet, Precision Touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 75Wh |
| Ostalo | 2S2P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm |
| Masa | 1.20kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Plava |
| Opis boje | Ponder Blue |
| Pakovanje | Futrola |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 42.12EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(Ryzen 5) IdeaPad Slim 5 13ARP10 (Cloud GREY, Aluminium), 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400n 100%sRGB AG, AMD Ryzen 5 7535HS 6Core 4.5GHz/19MB, 16GB DDR...
HP 17-cn2071nm i3-1215U/512GB/16GB DDR4/UHD Graphics/17.3inča FHD/NoOS/backlit/Natural Silver
ThinkPad T14s G6 Core Ultra 5 228V (8C 4P+4LPE)/8T, up to 4.5GHz, 8MB), 32GB (int)DDR5, SSD 512GB NVMe, 14.0" WUXGA(1920x1200) AG IPS 500n, Intel Arc...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color...
Ekran - Veličina ekrana: 13 inča Rezolucija ekrana: 2.408 x 1.506 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: High-brightness 500-nit Procesor / Čipset...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana