Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Genius Ergo KB-700, sa svojim razdvojenim talasastim rasporedom tastera, dizajniran je da podstakne prirodan položaj ruku i smanji naprezanje mišića u podlaktici, zapešću i ramenima. Idealan je za one koji traže ergonomske tastature i udobno kucanje bez napora.
Maloprodajna cijena: 28.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
22.51 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Tip tastature | Žična tastatura |
| Povezivanje | USB |
| Slovni raspored | EN (US) |
| Nisko-profilni tasteri | Da |
| Multimedijalni tasteri | Da |
| Oslonac za dlanove | Da |
| Dužina kabla tastature | 1,5 m |
| Ostale karakteristike tastature | Podesive nogice Oslonac za dlanove Ergonomski raspored tastera Pruža prirodan položaj tokom kucanja AI COPILOT taster |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Boja | Crna |
| Napomena | Slovni raspored tastature i oblik tastera prikazanih na slikama ne mora nužno da odgovara podacima navedenim u specifikacijama proizvoda. |
| Dimenzije | 40 x 3.6 x 24.5 cm |
| Masa | 746 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.74EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
K120, tihe membranske tipke, br. tipki: 104, USB, US, Crna
SlimStar Q200, niskoprofilne tihe tipke, br. tipki: 104, USB, YU, Crna
MK270 Wireless Desktop YU tastatura + mi
Gaming model, Povezivanje: žičana , Mehanički tasteri, tip prekidača Green, Slovni raspored: EN (US), Razer RGB osvjetljenje, Odziv (Polling rate): 80...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana