Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Povezivost tastature: Žična, Dužina kabla: 1.5m
Maloprodajna cijena: 12.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
10.29 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Dodatni tasteri | 12 multimedijalnih tastera |
| Ostale osobine | Otporna na prosipanje tečnosti, Odmarač zgloba, Copilot Ai taster |
| Napomena | Plug & Play |
| Dodatni tasteri | 12 multimedijalnih tastera |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Dimenzije | 444.6mm x 197.8mm x 26.7mm |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Masa | 511g |
| Boja | Crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.34EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Smart KM-8101 Wireless USB YU crna tastatura + mi
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana