Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Zvučnici za računar Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Sateliti - Snaga satelita: 2 x 3W Frekventni opseg: 150Hz - 20kHz Prečnik drajvera: 2 inča Materijal kućišta: Plastika Žična povezivost - Žična povezivost: 3.5mm,USB 3.5mm: 1 USB: 1 USB verzija: 1 x USB-A Ostalo - Upravljanje: Tasteri na zvučniku Fizičke karakteristike - Boja: Crno-siva Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD): 81mm x 85mm x 102mm Masa prednjih satelita: 358g Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 14.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
11.93 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Zvučnici za računar |
| Sistem | 2.0 |
| Sateliti | |
| Snaga satelita | 2 x 3W |
| Frekventni opseg | 150Hz - 20kHz |
| Prečnik drajvera | 2 inča |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | 3.5mm, USB |
| 3.5mm | 1 |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-A |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crno-siva |
| Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD) | 81mm x 85mm x 102mm |
| Masa prednjih satelita | 358g |
| Stanje | Nekorišćeno |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
AudioX PRO 600 HD, prenosni Bluetooth zvucnik, Snaga: 45 W ( max 90W), 1800 mAh / 7.4v Li-Ion Battery, Led osvjetljenje, FM RADIO, BT, AUX-in, TF card
CH-1286 Prenosivi Karaoke Bluetooth Zvu
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.1 Tip: Aktivni Frekventni opseg: 45Hz - 20kHz Subwoofer - Snaga subwoofera: 50W Sateliti...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana