Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD A520 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 2 Podržane memorije: 2.133MHz,2.400MHz,2.667MHz,2.933MHz,3.200MHz,3.400Mhz (O.C.),3.466Mhz (O.C.),3.600Mhz (O.C.),3.733Mhz (O.C.),3.866Mhz (O.C.),4.000Mhz (O.C.),4.133Mhz (O.C.),4.266Mhz (O.C.),4.400Mhz (O.C.),4.600Mhz (O.C.),4.800Mhz (O.C.),5.100Mhz (O.C) Maksimalna ukupna memorija: 64GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za Extreme Memory Profile (XMP),Podrška za non-ECC UDIMM memory,Podrška za Unbuffered ECC memoriju Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 3.0 (x16 mode) PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 3.0 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 1 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Model: Realtek Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek Priključci na zadnjem panelu - Broj HDMI priključaka: 1 VGA D-sub: 1 PS/2: 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka: 6 USB-A priključci: 2x USB 2.0,4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 8-pin ATX 12V power connector,1x 24-pin ATX main power connector USB-A: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port,2 x podrška za 1 USB 2.0 port Audio: 1x Front panel audio,1x speaker header Ostali priključci: 1 x 4-pin CPU Fan header,1 x Clear CMOS jumper,1 x front panel header,1 x M.2 Socket 3,1x Chassis Intrusion Header,1x System Fan header,1x TPM Header,4 x SATA 6Gb/s Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 233mm x 198mm Pakovanje: Full box retail Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 76.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
61.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | AMD A520 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.400MHz, 3.600Mhz (O.C.), 3.733Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.400Mhz (O.C.), 3.866Mhz (O.C.), 4.000Mhz (O.C.), 4.133Mhz (O.C.), 4.266Mhz (O.C.), 2.667MHz, 4.400Mhz (O.C.), 2.933MHz, 4.600Mhz (O.C.), 3.200MHz, 4.800Mhz (O.C.), 5.100Mhz (O.C) |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 1 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x 24-pin ATX main power connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB-A | 2 x podrška za 1 USB 2.0 port, 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x Front panel audio, 1x speaker header |
| Ostali priključci | 1x Chassis Intrusion Header, 1x TPM Header, 1 x front panel header, 1 x Clear CMOS jumper, 1x System Fan header, 4 x SATA 6Gb/s, 1 x M.2 Socket 3, 1 x 4-pin CPU Fan header |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 233mm x 198mm |
| Pakovanje | Full box retail |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.01EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel Z790 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane mem...
GIGABYTE INTEL MB Z890 EAGLE, 4*DDR5 8800MT/s, PCIe 5.0, 4*M.2, DP, USB4 Type-C DP, 2.5GbE, LGA 1851
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B850 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 2 Podržane memorije...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B840 Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije: DDR5...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana