Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD X870E Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: Podržava DDR5 memorije do 9.000MT/s (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 256GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO),Podrška za Extreme Memory Profile (XMP),Podrška za non-ECC UDIMM memory Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 3.0 (x2 mode),1x PCI Express 4.0 (x4 mode),1x PCI Express 5.0 (x16 mode) / 4.0 (x8/x4 modes) Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 4 Podržani M.2 formati: 1x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 4.0 x4/x2 mod),1x 2280 / 2580 / 22110 / 25110 (podrška za PCIe 4.0/5.0 x4/x2 mod),2x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 5.0 x4/x2 mod) RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10,RAID 5 Mreža - Žična mreža (LAN): 5GBase-T (Gigabit) Model: Realtek Wi-Fi: Da Wi-Fi standard: IEEE 802.11be,Qualcomm Wi-Fi 7 QCNCM865 Bluetooth: Da Bluetooth verzija: 5.4 Audio - Broj kanala: 2/4/5.1/7.1 Model: Realtek ALC1220 Audio Codec Napomena: High Definition,Podrška za S/PDIF output Priključci na zadnjem panelu - DisplayPort priključci: Da preko USB-C Broj HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI Ukupno USB priključaka: 11 Ukupno USB-C priključaka: 3 USB-A priključci: 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1),5x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),2x USB 40Gbps (USB 4) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x S/PDIF optički,2x 3.5mm Ostali priključci: 1 x Clear CMOS button,1 x power button,1 x Q-Flash Plus button,1 x reset button,2x SMA antenna connectors (2T2R) Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin ATX Power Connector,1 x PCIe power connector,2x 8 pin ATX 12V Power Connector USB-A: 2 x podrška za 1 USB 2.0 port,2 x podrška za 1 USB 5Gbps port USB-C: 1 x podrška za 1 USB 20Gbps port Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1 x Clear CMOS jumper,1 x CPU fan header,1 x front panel header,1 x noise detection header,1 x reset jumper,1 x RGB LED strip header,1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI V2 module only),1x CPU fan/water cooling pump header,1x HDMI port,2 x system fan/water cooling pump headers,2 x temperature sensor headers,3x addressable RGB Gen2 LED strip headers,4 x M.2 Socket 3 connectors,4 x SATA 6Gb/s,4 x system fan headers Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: Aorus Ai Snatch,D5 Bionic Corsa,Debug LEDs,Detekcija Temperature,Fan fail warning,Fan speed control,Fan speed detection,GIGABYTE Control Center,HWiNFO,HyperTune BIOS,iTE I/O Controller Chip,M.2 EZ-Flex Design,M.2 EZ-Latch,M.2 Thermal Guard,Noise detection,Norton Internet Security (OEM verzija),PCB Thermal Plate,PCIe EZ-Latch,Q-Flash,Q-Flash Plus,Rear EZ Button,RGB Fusion,Smart Backup,Smart Fan 6,UC BIOS 2.0,Voltage detection,VRM Thermal Armor Advanced,Water cooling flow rate detection,WIFI EZ-Plug,X3D Turbo Mode 2.0,Zenith Memory Performance Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 305mm x 244mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 500.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
400.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD X870E |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | Podržava DDR5 memorije do 9.000MT/s (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 256GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO) |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 (x2 mode), 1x PCI Express 4.0 (x4 mode), 1x PCI Express 5.0 (x16 mode) / 4.0 (x8/x4 modes) |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 4 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 4.0 x4/x2 mod), 2x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 5.0 x4/x2 mod), 1x 2280 / 2580 / 22110 / 25110 (podrška za PCIe 4.0/5.0 x4/x2 mod) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11be, Qualcomm Wi-Fi 7 QCNCM865 |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Audio | |
| Broj kanala | 2/4/5.1/7.1 |
| Model | Realtek ALC1220 Audio Codec |
| Napomena | High Definition, Podrška za S/PDIF output |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 11 |
| Ukupno USB-C priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 5x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 2x USB 40Gbps (USB 4) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x S/PDIF optički, 2x 3.5mm |
| Ostali priključci | 1 x Q-Flash Plus button, 2x SMA antenna connectors (2T2R), 1 x power button, 1 x reset button, 1 x Clear CMOS button |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin ATX Power Connector, 2x 8 pin ATX 12V Power Connector, 1 x PCIe power connector |
| USB-A | 2 x podrška za 1 USB 2.0 port, 2 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 20Gbps port |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x front panel header, 1 x Clear CMOS jumper, 4 x SATA 6Gb/s, 1 x RGB LED strip header, 1 x reset jumper, 1 x CPU fan header, 1x CPU fan/water cooling pump header, 3x addressable RGB Gen2 LED strip headers, 1x HDMI port, 2 x system fan/water cooling pump headers, 2 x temperature sensor headers, 1 x noise detection header, 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI V2 module only), 4 x system fan headers, 4 x M.2 Socket 3 connectors |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | Q-Flash Plus, Norton Internet Security (OEM verzija), Smart Backup, RGB Fusion, GIGABYTE Control Center, Voltage detection, Detekcija Temperature, Fan speed detection, Water cooling flow rate detection, Fan fail warning, Fan speed control, Smart Fan 6, iTE I/O Controller Chip, HWiNFO, D5 Bionic Corsa, Aorus Ai Snatch, HyperTune BIOS, Zenith Memory Performance, VRM Thermal Armor Advanced, WIFI EZ-Plug, M.2 Thermal Guard, M.2 EZ-Latch, PCIe EZ-Latch, M.2 EZ-Flex Design, Noise detection, PCB Thermal Plate, Rear EZ Button, X3D Turbo Mode 2.0, UC BIOS 2.0, Debug LEDs |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.08EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD A520 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 2 Podržane memorije...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel H610 Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana