Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Kapacitet hladjenja: 3510 W, Kapacitet grijanja: 3800 W
Maloprodajna cijena: 341.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 43.00EUR
273.00
EUR
316.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Indesit INVERTER klima uređaj 12-tica
| Kapacitet hladjenja: | 3510 W |
| Kapacitet grijanja: | 3800 W |
| Predvidjeno opterećenje pri hladjenju: | 3500 W |
| Predvidjeno opterećenje pri grijanju: | 2600 W |
| Ulazna snaga hladjenja: | 1050 W |
| Ulazna snaga grijanja: | 1100 W |
| Područje rada prilikom hladjenja: | -15°C ≤T≤ 50°C |
| Područje rada prilikom grijanja: | -15°C ≤T≤ 24°C |
| Energetska efikasnost SEER: | 6.1 |
| Energetska efikasnost SCOP: | 4.0 |
| Protok vazduha unutrašnje jedinice (m³/h): | 550/450/350 |
| Kapacitet odvlaživanja unutrašnje jedinice (L/h): | 1.2 |
| Promjer cijevi tekuće faze: | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze: | 3/8" |
| Maksimalna dužina cijevi: | 25 m |
| Maksimalna visinska razlika: | 10 m |
| Prednapunjena dužina cijevi: | 5 m |
| Nadopuna plina (g/m): | 12 g/m |
| Kabal medjuveze pri napajanju (mm²): | 4x1.5 |
| Napajanje UJ/VJ 220-240V/1/50Hz (mm²): | 3x1.5 |
| Energetska efikasnost hlađenja: | A++ |
| Energetska efikasnost grijanja: | A+ |
| Vrsta rashladnog sistema: | R32 |
| Dimenzije unutrašnje jedinice: | 805 x 285 x 194 mm |
| Težina unutrašnje jedinice (bruto/neto): | 10 / 8.5 kg |
| Buka unutrašnje jedinice: | 40 / 34 / 28 / 22 dB |
| Dimenzije spoljšnje jedinice: | 720 x 495 x 270 mm |
| Težina spoljašnje jedinice (bruto/neto): | 26 / 24 kg |
| Buka spoljašnje jedinice: | ≤55 dB |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.92EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Climate 3000i - 24 Snaga hlađenja: 7,0 kW Snaga grijanja: 7,3 kW
12000BTU, Posebna 3D inverter tehnologija omogućava znatne uštede energije, tihi rad i dugotrajan kvalitet.Unutrašrnja jedinica ima BIO filter i filte...
Kapacitet hladjenja: 3500W(12000Btu/h), Kapacitet grijanja: 3400W (12966Btu/h)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana