Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Veličina ekrana: 15.6", Procesor: AMD, Tip procesora: Ryzen 7, Broj jezgara: 8, Model procesora: 170, Memorija: 16 GB, Tip Diska1: SSD, Disk1: 1 TB, Grafika: Nvidia
Maloprodajna cijena: 1298.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1038.91 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Bluetooth | Da |
| Card Reader | Da |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Divizija | Consumer |
| Grafika | Nvidia |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Display Port | 0 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Thunderbolt | 0 |
| Procesor | AMD |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 359.7 x 262.3 x 23 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk3 | Nema |
| Radni takt procesora | 4.75 GHz |
| LAN | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Masa (g) | 1800g |
| TIP memorije | DDR5-4800 |
| Touchscreen | Ne |
| Model VGA | NVIDIA GeForce GTX3050 |
| Boja detaljni opis | Siva |
| Boja Laptop | Siva |
| Broj jezgara | 8 |
| Tip procesora | Ryzen 7 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 535 x 74 x 313 mm |
| Disk1 | 1 TB |
| Lokalizacija tastature | YU |
| Masa sa ambalažom (g) | 2930g |
| L3 keš | 16MB |
| Memorija | 16 GB |
| Optika | No |
| USB Type-C | 1 |
| USB 2.0 | 0 |
| VGA | Ne |
| WWAN | Ne |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Model procesora | 170 |
| Disk2 | Nema |
| Tip panela | IPS |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| HDMI | 1 |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| USB 3.1 | 2 |
| VGA Memorija | 6GB |
| WiFi | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 33.95EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DELL Pro 16 Plus 16 inch FHD+ 300nits Core Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: WVA Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% sRGB,Anti-gla...
APPLE MacBook Air 13.6 inch M4 10-core CPU 8-core GPU 16GB 256GB SSD Silver (MW0W3)
HP 15-fc0041nn Ryzen5 7520U/1TB/16GB/15.6" FHD IPS/Integrated/NoOS/Natural silver/US
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana