Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Veličina ekrana: 14", Procesor: Intel, Tip procesora: Core Ultra 5, Broj jezgara: 14, Model procesora: 135H, Memorija: 16 GB, Tip Diska1: SSD, Disk1: 1 TB, Grafika: Integrated
Maloprodajna cijena: 1106.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
884.99 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Baterija | LI 3-cell |
| Broj jezgara | 14 |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Divizija | SMB |
| Grafika | Integrisana |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Display Port | 2 |
| USB Type-C | 2 |
| USB 2.0 | 0 |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja detaljni opis | Siva |
| Tip procesora | Core Ultra 5 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 480 x 74 x 294 mm |
| Disk1 | 1 TB |
| Disk2 | Nema |
| Tip panela | IPS |
| Lokalizacija tastature | YU |
| Masa sa ambalažom (g) | 2500g |
| L3 keš | 18MB |
| Memorija | 16 GB |
| Optika | No |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Thunderbolt | 1 |
| USB 3.1 | 0 |
| VGA | Ne |
| Card Reader | Da |
| Model procesora | 135H |
| Procesor | Intel |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 313.5 x 15 x 218 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk3 | Nema |
| Radni takt procesora | 4.60 GHz |
| LAN | Da |
| Masa (g) | 1540g |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 14" |
| Touchscreen | Ne |
| Model VGA | Intel AI |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
| WWAN | Ne |
| Boja Laptop | Siva |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 28.92EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 18 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color...
Dell 14 Plus 2-in-1 Win11Home Ultra5 226V/512GB/16GB/14" 2K Touch/Intel arc/backlit US/Ice blue
Ekran - Veličina ekrana: 18 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K,WQXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3...
Dell 16 Win11Pro/Core5 120U/1TB/2x8GB/16" FHD/backlit US/IntelGraphics/Carbon Black
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana