Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Lenovo ThinkBook 16 G8 Ultra5 135H/512GB/16GB/16" WUXGA/Integrated/Backlit YU/NoOS/Arctic Grey
Maloprodajna cijena: 1074.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
859.34 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Boja Laptop | Siva |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 510 x 81 x 325 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
| Lokalizacija tastature | YU |
| Masa (g) | 1890g |
| L3 keš | 18MB |
| Optika | No |
| Touchscreen | Ne |
| Baterija | LI 3-cell |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Disk3 | Nema |
| Radni takt procesora | 4.60 GHz |
| LAN | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| USB Type-C | 2 |
| USB 2.0 | 0 |
| WWAN | Ne |
| Card Reader | Da |
| Model procesora | 135H |
| Procesor | Intel |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 356 x 253.5 x 17.5 mm |
| Grafika | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| USB 3.0 | 2 |
| Model VGA | Intel AI |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja detaljni opis | Siva |
| Broj jezgara | 14 |
| Tip procesora | Core Ultra 5 |
| Disk2 | Nema |
| Tip panela | IPS |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| Masa sa ambalažom (g) | 2510g |
| Memorija | 16 GB |
| Display Port | 2 |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Thunderbolt | 1 |
| USB 3.1 | 0 |
| VGA | Ne |
Plaćanje na rate
Rata već od: 28.08EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format rezolucije: 3K Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 0....
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 16:10,Acer Comfy...
MB NEO 13: BLUSH/A18 PRO 6C CPU/5C GPU/8GB/512GB-ZEE (mhfj4ze/a)
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
DELL Pro 16 Plus 16 inch FHD+ 300nits Core Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana