Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
i7-13620H/1TB/16GB/15.6" FHD IPS
Maloprodajna cijena: 1014.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
811.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| WWAN | Ne |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja Laptop | Crna |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| HDMI | 1 |
| Masa sa ambalažom (g) | 2420g |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| USB 3.0 | 0 |
| VGA Memorija | deljena |
| Broj jezgara | 10 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 486 x 69 x 309 mm |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Disk1 | 1 TB |
| Disk2 | Nema |
| Divizija | SMB |
| Lokalizacija tastature | YU |
| L3 keš | 24MB |
| Optika | No |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| USB Type-C | 1 |
| USB 2.0 | 0 |
| USB 3.1 | 2 |
| VGA | Ne |
| Card Reader | Ne |
| Model procesora | 13620H |
| Procesor | Intel |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 359,2 x 183 x 235,8 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk3 | Nema |
| Radni takt procesora | 4.90 GHz |
| LAN | Da |
| Masa (g) | 1700g |
| TIP memorije | DDR5-5200 |
| Touchscreen | Ne |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Boja detaljni opis | Crna |
| Tip procesora | Core i7 |
| Grafika | Integrisana |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Memorija | 16 GB |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Display Port | 1 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Thunderbolt | 0 |
| Model VGA | Intel UHD |
Plaćanje na rate
Rata već od: 26.53EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP Pavilion Win11Home Ryzen5 8540U/1TB/16GB DDR5/AmdRadeon/16inča 2K IPS/Copilot/bclt/Sky blue
(Ryzen 7) ThinkBook 14 G7 ARP (ARCTIC GREY), 14" (1920x1200) AG IPS 300nits, Ryzen 7 7735HS (8C/16T, 4.75GHz,16MB), DDR5 16GB (+ free slot), M.2 512TB...
HP Victus Ryzen5 8645HS/1TB SSD/16GB DDR5/NoOS/RTX 4050 6GB/16.1
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: LED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45%...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana