Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14ILL10 Ultra7/512GB/16GB/14" 2.8K WQXGA OLED Touch/Backlit YU/Luna Grey/NoOS
Maloprodajna cijena: 1298.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1039.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Boja Laptop | Siva |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 5 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 527 x 79 x 298 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Lokalizacija tastature | YU |
| Masa (g) | 1500g |
| Optika | No |
| Touchscreen | Da |
| Model VGA | Intel AI |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja detaljni opis | Siva |
| Disk1 | 512 GB |
| Disk2 | Nema |
| Tip panela | OLED |
| Divizija | Consumer |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| L3 keš | 8MB |
| Memorija | 16 GB |
| Display Port | 2 |
| Tip ekrana | Glare |
| Thunderbolt | 2 |
| VGA | Ne |
| WWAN | Ne |
| Card Reader | Da |
| Model procesora | 226V |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 317 x 228 x 15.45 mm |
| Tip Diska2 | Nema |
| Disk3 | Nema |
| Grafika | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Veličina ekrana | 14" |
| USB Type-C | 2 |
| USB 3.0 | 0 |
| WiFi | Ne |
| Broj jezgara | 8 |
| Tip Diska3 | Nema |
| Radni takt procesora | 4.50 GHz |
| LAN | Ne |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Masa sa ambalažom (g) | 3170g |
| TIP memorije | LPDDR5x-8533 |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| USB 2.0 | 0 |
| USB 3.1 | 1 |
| VGA Memorija | deljena |
Plaćanje na rate
Rata već od: 33.95EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ryzen 5 7520U, Intel UHD, 8GB, 512GB SSD, 120Hz, 15.6inch, Crna
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: WVA Touchscreen: Da Osvežavanje: 60Hz Ostalo...
Ekran - Veličina ekrana: 13 inča Rezolucija ekrana: 2.408 x 1.506 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: High-brightness 500-nit Procesor / Čipset...
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: LED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45%...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana