Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Motor na akumulator Snaga motora: 2x390W Baterija: 2x 12V-4.5A Vreme punjenja baterije: 8-10h Vreme vožnje: 1h Nosivost: Do 25kg Osvetljenje: LED prednja svetla,LED zadnja svetla Ostalo: 2 brzine,Audio,Gumeni točkovi sa amortizerima,microSD,MP3,USB Fizičke karakteristike - Dimenzija: 110cm x 81cm x 58cm Oprema: Pomoćni točkovi Boja: Plava Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 170.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
136.58 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Motor na akumulator |
| Snaga motora | 2x390W |
| Baterija | 2x 12V-4.5A |
| Vreme punjenja baterije | 8-10h |
| Vreme vožnje | 1h |
| Nosivost | Do 25kg |
| Osvetljenje | LED prednja svetla, LED zadnja svetla |
| Ostalo | MP3, USB, Audio, 2 brzine, microSD, Gumeni točkovi sa amortizerima |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzija | 110cm x 81cm x 58cm |
| Oprema | Pomoćni točkovi |
| Boja | Plava |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip: Auto na akumulator Dimenzija: 1350mm x 950mm x 800mm
Osnovne karakteristike - Tip: Auto na akumulator Snaga motora: 2x380W Baterija: 12V 7Ah Vreme punjenja baterije: 8-10h Vreme vožnje: 45min Nosivost: D...
Auto na akumulator, Snaga motora: 4x390W, Baterija: 12V 10Ah, Vrijeme punjenja baterije: 8-10h, Nosivost: Do 30kg
Osnovne karakteristike - Tip: Auto na akumulator Snaga motora: 2x380W Baterija: 12V 7Ah Vreme punjenja baterije: 8-10h Vreme vožnje: 45min Nosivost: D...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana