Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Audio - Formati: MP3 Dodatne funkcije: Bluetooth Sistem: 2.0,Stereo Zvučnici - Tip snage: RMS Raspodela snage: 2x 5W Priključci - USB 2.0: 1 Audio izlaz: 2xRCA Audio ulaz: 3.5mm Ostalo - Podržani tip medija: Gramofonska ploča Dodatne funkcije: Direktno snimanje na USB/SD,PLL digitalni FM tjuner (30 podešavanja),Snimanje radio sadržaja Podržane memorijske kartice: SD Ostalo: 33/45/78 obrtaja Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 305mm x 288mm x 124mm Pakovanje: Daljinski upravljač Masa: 1.9kg Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 0.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Audio | |
|---|---|
| Formati | MP3 |
| Dodatne funkcije | Bluetooth |
| Sistem | 2.0, Stereo |
| Zvučnici | |
| Tip snage | RMS |
| Raspodela snage | 2x 5W |
| Priključci | |
| USB 2.0 | 1 |
| Audio izlaz | 2xRCA |
| Audio ulaz | 3.5mm |
| Ostalo | |
| Podržani tip medija | Gramofonska ploča |
| Dodatne funkcije | Snimanje radio sadržaja, PLL digitalni FM tjuner (30 podešavanja), Direktno snimanje na USB/SD |
| Podržane memorijske kartice | SD |
| Ostalo | 33/45/78 obrtaja |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 305mm x 288mm x 124mm |
| Pakovanje | Daljinski upravljač |
| Masa | 1.9kg |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana