Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Audio - Formati: MP3 Dodatne funkcije: Bluetooth Sistem: 2.0 Zvučnici - Tip snage: RMS Raspodela snage: 2x 5W Priključci - USB 2.0: 1 Audio izlaz: RCA Ostalo - Podržani tip medija: Gramofonska ploča Podržane tehnologije: Belt Drive System,DC Servo Motor Dodatne funkcije: Auto-Stop,Kontrola brzine gramofona sa stroboskopom Podržane memorijske kartice: Micro SD Ostalo: 33/45 obrtaja,Audiotechnica Dynamic Cartridge (MM) with Amplifier Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 450mm x 373mm x 145mm Pakovanje: 45 RPM adapter,MM kertridž,Poklopac protiv prašine Masa: 3.4kg Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 0.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Audio | |
|---|---|
| Formati | MP3 |
| Dodatne funkcije | Bluetooth |
| Sistem | 2.0 |
| Zvučnici | |
| Tip snage | RMS |
| Raspodela snage | 2x 5W |
| Priključci | |
| USB 2.0 | 1 |
| Audio izlaz | RCA |
| Ostalo | |
| Podržani tip medija | Gramofonska ploča |
| Podržane tehnologije | Belt Drive System, DC Servo Motor |
| Dodatne funkcije | Auto-Stop, Kontrola brzine gramofona sa stroboskopom |
| Podržane memorijske kartice | Micro SD |
| Ostalo | 33/45 obrtaja, Audiotechnica Dynamic Cartridge (MM) with Amplifier |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 450mm x 373mm x 145mm |
| Pakovanje | MM kertridž, Poklopac protiv prašine, 45 RPM adapter |
| Masa | 3.4kg |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana