Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-12CH35AERI+ R32 SIVA OGL.
Maloprodajna cijena: 688.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 137.70EUR
550.79
EUR
688.49 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Maksimalni kapacitet hlađenja | 4.308 |
| Kapacitet hlađenja [kW] | 3.52 KW |
| Minimalni kapacitet hlađenja | 1.377 |
| Maksimalni kapacitet grijanja | 4.381 |
| Minimalni kapacitet grijanja | 1.067 |
| Kapacitet grejanja [kW] | 3.81 KW |
| Ekološki plin | R32 |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| EER koeficijent | 0 |
| SEER koeficijent | 8.5 |
| COP koeficijent | 0 |
| SCOP koeficijent | 4.6 |
| Predviđeno opterećenje pri hla | 3.5 |
| Predviđeno opterećenje pri gre | 2.6 |
| Jačina zvuka pri standardnim u | 55 DB |
| Jačina zvuka pri standardnim u | 62 DB |
| Funkcionalnosti | Turbo mode Jonizator |
| Ulazna snaga hlađenja [W] | 977 W |
| Ulazna snaga grejanja [W] | 977 W |
| Protok vazduha [m3/h] | 584 m3/h |
| Kapacitet odvlaživanja [l/h] | 1.2 L/hr |
| Buka - UJ [dB(A)] | 21 dBA |
| Buka - VJ [dB(A)] | 54.5 dBA |
| Područje rada u modu grijanja | -25°C<T<30°C |
| Područje rada u mogu hlađenja | -15≤T≤50 |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4 |
| Promjer cijevi plinske faze | 3/8 |
| Max. dužina cijevi | 25 |
| Max. visinska razlika | 10 |
| Prednapunjena dužina cijevi | 5 |
| Nadopuna rashladnog medija | 12 |
| Razmak nosača vanjske jedinice | 452 |
| Neto dimenzije - širina | 765 |
| Neto dimenzije - visina | 555 |
| Neto dimenzije - dubina | 303 |
| Neto težina | 35.3 |
| Vrsta uređaja | Inverter Zidna mono split jedinica |
| Boja uređaja | Zrcalno srebrna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 18.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung klima uređaj AC052RNJDKG / EU (Unutrašnja) AC052RXADKG / EU (spoljna) - podni konzolni klima uređaj 5Kw/18000Btu R32 A++240V~50Hz
Ozon inverterski klima uređaj S/U12AWNBM75, 12K BTU, Wifi
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana