Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 13 inča Rezolucija ekrana: 2.408 x 1.506 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: High-brightness 500-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Apple Serija procesora: A Series Model procesora: A18 Pro Broj jezgara procesora: 6 Radni takt procesora: 2.42 GHz (4.04 GHz) Proces izrade: 3nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: Objedinjena memorija Integrisano: 8GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Apple Model grafike: 5-core GPU Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije Reklamacioni period: 12 meseci Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Apple Neural Engine Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 35 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 6.0 Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C Ukupno USB priključaka: 2 USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),1x USB 2.0 Audio: 1x 3.5mm (izlaz) Bezbednost - Enkripcija: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Snimanje videa: 1.920 x 1.080 Model: FaceTime HD Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Dual (ugrađeni) Ostalo: Dolby Atmos,Spatial audio Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Baterija - Tip: Litijum-jonska Kapacitet baterije: 36.5Whr Softver - Operativni sistem: macOS Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Apple Intelligence Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 297.5mm x 206.4mm x 12.7mm Masa: 1.23kg Opis boje: Silver Pakovanje: USB-C kabl Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): Isporučuje se bez punjača
Maloprodajna cijena: 1055.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
844.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 13 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.408 x 1.506 |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | High-brightness 500-nit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Apple |
| Serija procesora | A Series |
| Model procesora | A18 Pro |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Radni takt procesora | 2.42 GHz (4.04 GHz) |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | Objedinjena memorija |
| Integrisano | 8GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Apple |
| Model grafike | 5-core GPU |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Apple Neural Engine |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 35 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 6.0 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 2.0 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz) |
| Bezbednost | |
| Enkripcija | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | FaceTime HD |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Ostalo | Dolby Atmos, Spatial audio |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 36.5Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | macOS |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Intelligence |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 297.5mm x 206.4mm x 12.7mm |
| Masa | 1.23kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Opis boje | Silver |
| Pakovanje | USB-C kabl |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | Isporučuje se bez punjača |
Plaćanje na rate
Rata već od: 27.58EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
Ekran - Veličina ekrana: 13 inča Rezolucija ekrana: 2.408 x 1.506 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: High-brightness 500-nit Procesor / Čipset...
(i9) Legion PRO 5 16IRX10 (Eclipse BLACK, Aluminium Top), 16" WQXGA IPS 500n 240Hz AG DolbyVision HDR400, 24-Core i9-14900HX 5.8GHz/36MB, 16GB DDR5 +...
(Ultra 9) Legion PRO 7 16IAX10H (Eclipse BLACK, Aluminium), 16"2560x1600 OLED 500n 240Hz sRGB AG DolbyV HDR1000, Intel 24-Core Ultra 9 275HX 5.4GHz/36...
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45%...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana