Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format rezolucije: 3K Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07 milijardi boja,100% DCI-P3 Color Space,400 nita,70% less harmful blue light,Gamut mapping,Glossy,HDR,High-brightness 500-nit,Kontrast 1.000.000:1,Pantone Validated,SGS Eye Care,Stylus support,TÜV Rheinland-certified,VESA DisplayHDR True Black 500 Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen AI 300 Klasa procesora: AMD Ryzen AI 9 Model procesora: HX 370 Broj jezgara procesora: 12 Broj logičkih jezgara (niti): 24 Radni takt procesora: 2.0 GHz (5.1 GHz) Keš memorija procesora: 36MB L3 Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: LPDDR5X Integrisano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 2 Interfejs raspooživih slotova: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 1 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia Model grafike: GeForce RTX 5060 Količina grafičke memorije: 8GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Dodatna grafika - Proizvođač: AMD Radeon Model: 890M Tip memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Ostvarite dodatnih 12 meseci garancije prijavom na sajtu https://www.asusplus.rs/rs/warranty-extension Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: AMD XDNA Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 50 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 5.4 Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),1x USB 40Gbps (USB 4) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Čitač kartica: SD Express 7.0 Ostali priključci / Slotovi: 1x DC ulaz Napomena: Power Delivery preko USB-C Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Snimanje videa: 1.920 x 1.080 Model: FHD IR Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Backlit chiclet,DialPad,Seamless touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4-Cell Kapacitet baterije: 90Wh Ostalo: 4S1P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: ASUS Recovery,CapCut,GlideX,MuseTree,MyASUS,ProArt Creator Hub,ScreenXpert,StoryCube Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 354.9mm x 246.9mm x 17.3mm Masa: 1.85kg Boja: Crna Opis boje: Nano Black Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 200W Podržane tehnologije: ASUS OLED Care,Battery health charging,Fan Profile,Function key lock,Live update,Microsoft Pluton security processor,Splendid,System diagnosis,TaskFirst,WiFi SmartConnect Poklon: ProArt ranac Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 3830.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
3064.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.880 x 1.800 |
| Format rezolucije | 3K |
| Tip panela | OLED |
| Touchscreen | Da |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | 100% DCI-P3 Color Space, High-brightness 500-nit, Pantone Validated, TÜV Rheinland-certified, Kontrast 1.000.000:1, Glossy, 0.2ms odziv, 1.07 milijardi boja, VESA DisplayHDR True Black 500, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care, 400 nita, Gamut mapping, Stylus support |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen AI 300 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen AI 9 |
| Model procesora | HX 370 |
| Broj jezgara procesora | 12 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.0 GHz (5.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 36MB L3 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Integrisano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce RTX 5060 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Dodatna grafika | |
| Proizvođač | AMD Radeon |
| Model | 890M |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | AMD XDNA |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 50 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 40Gbps (USB 4) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica | SD Express 7.0 |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x DC ulaz |
| Napomena | Power Delivery preko USB-C |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Smart Amp Technology, AI noise canceling |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Backlit chiclet, DialPad, Seamless touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Ostalo | 4S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | MyASUS, ScreenXpert, GlideX, ASUS Recovery, StoryCube, CapCut, ProArt Creator Hub, MuseTree |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 354.9mm x 246.9mm x 17.3mm |
| Masa | 1.85kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Nano Black |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 200W |
| Podržane tehnologije | Splendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, ASUS OLED Care, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update, Microsoft Pluton security processor |
| Poklon | ProArt ranac |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 100.14EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format rezolucije: 3K Tip panela: OLED Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07 m...
(Ryzen 7) IdeaPad Slim 5 13ARP10 (Cloud GREY, ALUminium), 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400n 100%sRGB AG, Ryzen 7 7735HS 8-Core up to 4.75 GHz/20MB, 16G...
Intel Core i7-13650HX/16GB DDR5 4800MHz/512 GBSSD M.2/GForce RTX 5060 8 GB GDDR7/15.6" Full HD 1920x1080 144Hz/Gaming
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
Ryzen 7 7445HS/16GB DDR5 5600MHz/1TB SSD M.2/GForce RTX 3050 4 GB GDDR6/15.6" 1920x1080 Full HD 144Hz/Gaming
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana