Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format rezolucije: 3K Tip panela: OLED Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07 milijardi boja,100% DCI-P3 color gamut,1100nits HDR peak brightness,16:10,70% less harmful blue light,Gamut mapping ,High-brightness 500-nit,Kontrast 1.000.000:1,Pantone Validated,SGS Eye Care,TÜV Rheinland-certified,VESA DisplayHDR True Black 1000 Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Ultra Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 9 Model procesora: 386H Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 2.1 GHz (4.9 GHz) Keš memorija procesora: 18MB Intel Smart cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: LPDDR5X Broj slotova: 0 Popunjeni slotovi: 0 Slobodni slotovi: 0 Integrisano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 50 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 6.0 Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 2x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 1 USB-A priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Snimanje videa: Full HD Model: FHD IR Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Backlit chiclet Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 77WHr Ostalo: 4S1P Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Pro Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 310.3mm x 214.7mm x 12.9mm Masa: 1.2kg Boja: Siva Opis boje: Antrim Gray Pakovanje: Futrola Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 68W (Tip C) Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 3207.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2565.88 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.880 x 1.800 |
| Format rezolucije | 3K |
| Tip panela | OLED |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | High-brightness 500-nit, Pantone Validated, 100% DCI-P3 color gamut, 16:10, TÜV Rheinland-certified, Kontrast 1.000.000:1, 0.2ms odziv, 1.07 milijardi boja, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care, Gamut mapping , VESA DisplayHDR True Black 1000, 1100nits HDR peak brightness |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Ultra Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesora | 386H |
| Broj jezgara procesora | 16 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.1 GHz (4.9 GHz) |
| Keš memorija procesora | 18MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Broj slotova | 0 |
| Popunjeni slotovi | 0 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 50 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 6.0 |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | Full HD |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Smart Amp Technology |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Backlit chiclet |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 77WHr |
| Ostalo | 4S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 310.3mm x 214.7mm x 12.9mm |
| Masa | 1.2kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Antrim Gray |
| Pakovanje | Futrola |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 68W (Tip C) |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 83.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% sRGB,300 ni...
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K,WQXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3...
DELL Pro 14 Premium 14 inch FHD+ 400nits Core Ultra 7 266V 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana