Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 18 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color gamut,3ms odziv,Anti-glare,Dolby Vision HDR,G-Sync,High-brightness 500-nit,Kontrast 1.000:1,Pantone Validated,ROG Nebula Display Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 14th Gen Klasa procesora: Intel Core i7 Model procesora: 14650HX Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 24 Radni takt procesora: 2.2 GHz (5.2 GHz) Keš memorija procesora: 30MB Intel Smart cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: DDR5 Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 2 Slobodni slotovi: 0 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 2 Interfejs raspooživih slotova: 1x PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 1 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia GeForce Model grafike: RTX 5060 Količina grafičke memorije: 8GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Dodatna grafika - Proizvođač: Intel UHD Graphics Tip memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Pravo na ukupnu garanciju od 3 godine (2+1) na Asus laptopove ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.asus.com/rs-en/events/infoM/activity_acwbWEP Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 5.4 Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 1x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Model: FHD IR Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Dolby Atmos,Hi-Res certifikat,Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Osvetljena tastatura: RGB osvetljenje Ostalo: 4-Zone RGB,Backlit chiclet,Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 90Wh Ostalo: 4S1P Fizičke karakteristike - Dimenzije: 399mm x 299mm x 23.5mm ~ 32.0mm Masa: 3.2kg Boja: Siva Opis boje: Eclipse Gray Pakovanje: ASUS ROG gaming ranac Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 280W
Maloprodajna cijena: 2987.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2389.70 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 18 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | 2.5K |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 240Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 500-nit, Pantone Validated, 100% DCI-P3 color gamut, 3ms odziv, G-Sync, Dolby Vision HDR, Kontrast 1.000:1, ROG Nebula Display |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 14th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | 14650HX |
| Broj jezgara procesora | 16 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.2 GHz (5.2 GHz) |
| Keš memorija procesora | 30MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | RTX 5060 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Dodatna grafika | |
| Proizvođač | Intel UHD Graphics |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Pravo na ukupnu garanciju od 3 godine (2+1) na Asus laptopove ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.asus.com/rs-en/events/infoM/activity_acwbWEP |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Dolby Atmos, Smart Amp Technology, AI noise canceling, Hi-Res certifikat |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster, 4-Zone RGB, Backlit chiclet |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Ostalo | 4S1P |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 399mm x 299mm x 23.5mm ~ 32.0mm |
| Masa | 3.2kg |
| Masa (raspon) | 3kg - 4kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Eclipse Gray |
| Pakovanje | ASUS ROG gaming ranac |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 280W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 78.09EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45%...
(i7) V15 G5 IRL (Business BLACK), 15.6" FullHD Anti-glare 300nits IPS, Intel Core i7-13620H (10Core16Tread, up to 4.9GHz, 24MB Cash), 16GB DDR5 (+free...
HP Pav Plus 14-ew0012nn i7-1355U/512GB/16GB/14"3K OLED/Integrated/Win11 Home/Bcklit/Natural Silver
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana