Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 18 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color gamut,16:10,3ms odziv,Anti-glare,Dolby Vision HDR,G-Sync,High-brightness 500-nit,Kontrast 1.000:1,Pantone Validated,ROG Nebula Display Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Ultra Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 9 Model procesora: 275HX Broj jezgara procesora: 24 Broj logičkih jezgara (niti): 24 Radni takt procesora: 2.7 GHz (5.4 GHz) Keš memorija procesora: 36MB Intel Smart cache Ostalo: Intel AI Boost,NPU Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: SO-DIMM DDR5 Radni takt memorije: 5.600MHz Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 2 Slobodni slotovi: 0 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 Disk slotovi: 2 Interfejs raspooživih slotova: 1x M.2 PCIe Raspoloživi slotovi: 1 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia GeForce Model grafike: RTX 5070 Količina grafičke memorije: 8GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Ostalo: ROG Boost: 1.475MHz@115W (1.425MHz Boost + 50MHz OC) Dodatna grafika - Proizvođač: Intel UHD Graphics Model: HM870 Tip memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Pravo na ukupnu garanciju od 3 godine (2+1) na Asus laptopove ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.asus.com/rs-en/events/infoM/activity_acwbWEP Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 13 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 5.4 Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 1x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta,Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Model: FHD IR Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Dolby Atmos,Hi-Res certifikat,Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Osvetljena tastatura: RGB osvetljenje Ostalo: 4-Zone RGB,Aura Sync,Backlit chiclet,Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 90Wh Ostalo: 4S1P Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Home Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: McAfee sigurnosni paket - 30 dana licence,Xbox Game Pass for PC 3 meseca probno Fizičke karakteristike - Dimenzije: 399mm x 298mm x 23.5mm ~ 32.0mm Masa: 3.2kg Boja: Siva Opis boje: Eclipse Gray Pakovanje: ASUS ROG gaming ranac Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 280W Podržane tehnologije: BIOS Administrator Password and User Password Protection,ROG intelligent cooling
Maloprodajna cijena: 4168.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
3334.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 18 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | 2.5K |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 240Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 500-nit, Pantone Validated, 100% DCI-P3 color gamut, 16:10, 3ms odziv, G-Sync, Dolby Vision HDR, Kontrast 1.000:1, ROG Nebula Display |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Ultra Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesora | 275HX |
| Broj jezgara procesora | 24 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.7 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 36MB Intel Smart cache |
| Ostalo | NPU, Intel AI Boost |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Disk slotovi | 2 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 PCIe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | RTX 5070 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Ostalo | ROG Boost: 1.475MHz@115W (1.425MHz Boost + 50MHz OC) |
| Dodatna grafika | |
| Proizvođač | Intel UHD Graphics |
| Model | HM870 |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 13 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C, Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Dolby Atmos, Smart Amp Technology, AI noise canceling, Hi-Res certifikat |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster, 4-Zone RGB, Backlit chiclet, Aura Sync |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Ostalo | 4S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Home |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | McAfee sigurnosni paket - 30 dana licence, Xbox Game Pass for PC 3 meseca probno |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 399mm x 298mm x 23.5mm ~ 32.0mm |
| Masa | 3.2kg |
| Masa (raspon) | 3kg - 4kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Eclipse Gray |
| Pakovanje | ASUS ROG gaming ranac |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 280W |
| Podržane tehnologije | BIOS Administrator Password and User Password Protection, ROG intelligent cooling |
Plaćanje na rate
Rata već od: 108.98EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP Victus Ryzen5 8645HS/1TB SSD/16GB DDR5/NoOS/RTX 4050 6GB/16.1
Veličina ekrana: 14", Procesor: Intel, Tip procesora: Core Ultra 5, Broj jezgara: 14, Model procesora: 135H, Memorija: 16 GB, Tip Diska1: SSD, Disk1:...
(i9) Legion PRO 5 16IRX10 (Eclipse BLACK, Aluminium Top), 16" WQXGA IPS 500n 240Hz AG DolbyVision HDR400, 24-Core i9-14900HX 5.8GHz/36MB, 16GB DDR5 +...
Intel Core i3-1315U/16GB DDR5 5200MHz/512 GB SSD M.2/Integrisana Intel UHD/15.6" 1920x1080 Full HD IPS/Bez optičkog uređaja
Intel Core 5 120U/16GB DDR5 5200MTs/512 GB SSD M.2/15.6" 1920x1080 Full HD/Integrisana Intel UHD
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana