Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 18 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K Tip panela: Mini LED Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color gamut,16:10,3ms odziv,Anti-glare,Dolby Vision HDR,G-Sync,Kontrast 100.000:1,Pantone Validated,ROG Nebula HDR Display Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Ultra Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 9 Model procesora: 275HX Broj jezgara procesora: 24 Broj logičkih jezgara (niti): 24 Radni takt procesora: 2.7 GHz (5.4 GHz) Keš memorija procesora: 36MB Intel Smart cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 64GB Tip memorije: SO-DIMM DDR5 Radni takt memorije: 5.600MT/s Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 2 Slobodni slotovi: 0 Skladištenje podataka - SSD: 2TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 2x PCIe 4.0 x4 Interfejs raspooživih slotova: 1x PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 1 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia GeForce Model grafike: RTX 5090 Količina grafičke memorije: 24GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Ostalo: 1.647MHz Dodatna grafika - Proizvođač: Intel Tip memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Pravo na ukupnu garanciju od 3 godine (2+1) na Asus laptopove ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.asus.com/rs-en/events/infoM/activity_acwbWEP Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 13 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 5.4 Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 2x Thunderbolt 5 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 3 USB-A priključci: 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Ostali priključci / Slotovi: 1x 2.5G LAN port Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Model: FHD IR Audio - Zvučnici: 4.0 Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Dolby Atmos,Hi-Res certifikat,Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: RGB osvetljenje Ostalo: Copilot taster,Per-Key RGB Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 90Wh Ostalo: 4S1P Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Pro Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Office 365 mesec dana probno Fizičke karakteristike - Dimenzije: 399mm x 298mm x 23.5mm ~ 32.0mm Masa: 3.30kg Boja: Crna Opis boje: Off Black Pakovanje: ASUS ROG gaming ranac Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 380W
Maloprodajna cijena: 8228.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
6582.69 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 18 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | 2.5K |
| Tip panela | Mini LED |
| Osvežavanje | 240Hz |
| Ostalo | Anti-glare, Pantone Validated, 100% DCI-P3 color gamut, 16:10, 3ms odziv, G-Sync, Dolby Vision HDR, ROG Nebula HDR Display, Kontrast 100.000:1 |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Ultra Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesora | 275HX |
| Broj jezgara procesora | 24 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.7 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 36MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 64GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 2TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2x PCIe 4.0 x4 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | RTX 5090 |
| Količina grafičke memorije | 24GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Ostalo | 1.647MHz |
| Dodatna grafika | |
| Proizvođač | Intel |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 13 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 5 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x 2.5G LAN port |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 4.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Dolby Atmos, Smart Amp Technology, AI noise canceling, Hi-Res certifikat |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster, Per-Key RGB |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Ostalo | 4S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Office 365 mesec dana probno |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 399mm x 298mm x 23.5mm ~ 32.0mm |
| Masa | 3.30kg |
| Masa (raspon) | 4kg - 5kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Off Black |
| Pakovanje | ASUS ROG gaming ranac |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 380W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 215.12EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 13 inča Rezolucija ekrana: 2.408 x 1.506 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: High-brightness 500-nit Procesor / Čipset...
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45%...
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07...
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana