Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45% NTSC color gamut,Anti-glare,TÜV Rheinland-certified Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 14th Gen Klasa procesora: Intel Core 5 Model procesora: 120U Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 1.4 GHz (5.0 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR4 Broj slotova: 1 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 0 Integrisano: 8GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.2 Ostale osobine: Dual band 1x1 Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 5 USB-A priključci: 1x USB 2.0,2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Napomena: Power Delivery preko USB-C Bezbednost - TPM: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 720p Snimanje videa: 1.280 x 720 Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: SonicMaster Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Backlit chiclet,Precision Touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3-Cell Kapacitet baterije: 42Whr Ostalo: 3S1P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: GlideX,MyASUS,ScreenXpert Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 359.7mm x 232.5mm x 17.9mm Masa: 1.7kg Boja: Plava Opis boje: Quiet Blue Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 45W (Tip C) Podržane tehnologije: AI Noise Canceling,Battery health charging,Fan Profile,Function key lock,Live update,Splendid,System diagnosis,TaskFirst,Tru2Life,WiFi SmartConnect Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 833.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
666.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 250 nita, TÜV Rheinland-certified |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 14th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core 5 |
| Model procesora | 120U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 1.4 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Ostale osobine | Dual band 1x1 |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Napomena | Power Delivery preko USB-C |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | SonicMaster |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Backlit chiclet, Precision Touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell |
| Kapacitet baterije | 42Whr |
| Ostalo | 3S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | MyASUS, ScreenXpert, GlideX |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 359.7mm x 232.5mm x 17.9mm |
| Masa | 1.7kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Plava |
| Opis boje | Quiet Blue |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 45W (Tip C) |
| Podržane tehnologije | Splendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, AI Noise Canceling, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update, Tru2Life |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.79EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ThinkPad T14s G6 Core Ultra 5 228V (8C 4P+4LPE)/8T, up to 4.5GHz, 8MB), 32GB (int)DDR5, SSD 512GB NVMe, 14.0" WUXGA(1920x1200) AG IPS 500n, Intel Arc...
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 60Hz Ostalo:...
DELL Pro 16 Plus 16 inch FHD+ 300nits Core Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
HP Victus Ryzen5 8645HS/1TB SSD/16GB DDR5/NoOS/RTX 4050 6GB/16.1
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana