Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 712.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
569.67 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Card Reader | Ne |
| Procesor | AMD |
| Disk1 | 512 GB |
| Divizija | SMB |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Baterija | LI 2-cell |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Disk2 | Nema |
| Grafika | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| WiFi | Da |
| Model procesora | Ryzen 5 7520U |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 359,2x20x235,8 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 533x74x333 |
| TIP memorije | LPDDR5-5500 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| USB 3.0 | 0 |
| VGA Memorija | deljena |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja detaljni opis | Crna |
| Tip procesora | Ryzen 5 |
| Tip panela | Standard |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| Memorija | 16 GB |
| Optika | No |
| Display Port | 1 |
| Touchscreen | Ne |
| VGA | Ne |
| Boja | Crna |
| Lokalizacija tastature | YU |
| Masa (g) | 1630 |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| USB 2.0 | 0 |
| Model VGA | AMD Radeon |
| Masa sa ambalažom (g) | 2600 |
| Thunderbolt | 0 |
| 3G | Ne |
| Tip Diska1 | SSD |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| L3 keš | 4MB |
| Broj jezgara | 4 |
| Disk3 | Nema |
| Radni takt procesora | 4.30 GHz |
| LAN | Da |
| Osvijetljena tastatura | Ne |
| USB Tyte-C NB | 1 |
| USB3.1_NB | 2 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 18.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: WVA Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% sRGB,Anti-gla...
DELL Alienware 18 Area-51 18 inch QHD+ 300Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5080 16GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
HP 15-fc0041nn Ryzen5 7520U/1TB/16GB/15.6" FHD IPS/Integrated/NoOS/Natural silver/US
Lenovo V15 G5 i5-13420H/1TB/16GB/15.6" FHD/Integrated/YU/NoOS/Business Black
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana