Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ryzen7 250/1TB/16GB/RTX 5050 8GB/15.3" WQXGA OLED/RGB backlit YU/NoOS/Eclipse black
Maloprodajna cijena: 1939.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1551.95 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Broj jezgara | 8 |
| Tip procesora | Ryzen 7 |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Disk1 | 512 GB |
| Disk2 | Nema |
| Grafika | Nvidia |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| Masa sa ambalažom (g) | 2600g |
| L3 keš | 16MB |
| Optika | No |
| Tip ekrana | Glare |
| Procesor | AMD |
| Disk3 | Nema |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Model VGA | NVIDIA RTX 5050 |
| VGA Memorija | 8GB |
| WiFi | Da |
| Boja Laptop | Crna |
| Model procesora | 250 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 543 x 80,5 x 336 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Lokalizacija tastature | YU |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 |
| Touchscreen | Ne |
| Boja detaljni opis | Crna |
| Radni takt procesora | 5.10GHz |
| Memorija | 16 GB |
| Veličina ekrana | 15.3” |
| VGA | Ne |
Plaćanje na rate
Rata već od: 50.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 18 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color...
HP NB 17-cn4159ng 17.3" FHD (1920×1080)/Intel Core 5-120U/16GB DDR4/512GB M.2 NVMe SSD/Win 11 Home
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana