Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
(Ultra 5) ThinkBook 14 G8 IAL (ARCTIC GREY), 14"(1920x1200)AG IPS 300nits, Intel Core Ultra 5 225U(12C/14T, 4.3GHz,12MB), DDR5 16GB (+free SLOT), M.2 512GB PCIe 2242, Intel Graphics, AI PC, GLAN, Wi-Fi 6E, BT 5.3, Backlit YU, FingerPRINT, Cam FHD, no OS
Maloprodajna cijena: 962.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
769.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja detaljni opis | Siva |
| Tip procesora | Core Ultra 5 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 480 x 74 x 294 mm |
| Disk1 | 512 GB |
| Disk2 | Nema |
| Tip panela | IPS |
| Divizija | SMB |
| Lokalizacija tastature | YU |
| Masa sa ambalažom (g) | 2500g |
| L3 keš | 12MB |
| Memorija | 16 GB |
| Optika | No |
| Display Port | 2 |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Thunderbolt | 1 |
| USB 3.1 | 0 |
| VGA | Ne |
| Baterija | LI 3-cell |
| Broj jezgara | 12 |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Radni takt procesora | 4.80 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Operativni sistem | Free DOS |
| USB Type-C | 2 |
| USB 2.0 | 0 |
| WWAN | Ne |
| Card Reader | Da |
| Boja Laptop | Siva |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| Model procesora | 225U |
| Procesor | Intel |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 313.5 x 15 x 218 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk3 | Nema |
| HDMI | 1 |
| Masa (g) | 1540g |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 14" |
| Touchscreen | Ne |
| Model VGA | Intel AI |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 25.16EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(Ryzen 7) IdeaPad Slim 5 14AHP10 (Cosmic Blue, Aluminium), 14.0" WUXGA (1920x1200) IPS 300n AG, AMD Ryzen 7 8845HS 8-Core 5.1GHz/24MB, 16GB DDR5, 512G...
HP Victus Ryzen5 8645HS/1TB SSD/16GB DDR5/NoOS/RTX 4050 6GB/16.1
DELL Precision M7680 16 inch FHD+ 500nits i7-13850HX 32GB 1TB SSD RTX 3500 12GB Backlit FP SC Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Ekran - Veličina ekrana: 13 inča Rezolucija ekrana: 2.408 x 1.506 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: High-brightness 500-nit Procesor / Čipset...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana