Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Veličina ekrana: 16.0", Procesor: AMD, Tip procesora: Ryzen 5, Broj jezgara: 6, Model procesora: 7535HS, Memorija: 16 GB, Tip Diska1: SSD, Disk1: 512 GB, Grafika: Integrated
Maloprodajna cijena: 998.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
799.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja Laptop | Siva |
| Model procesora | 7535HS |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 356 x 18 x 254 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk2 | Nema |
| Tip panela | IPS |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Lokalizacija tastature | YU |
| Masa sa ambalažom (g) | 2390g |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Touchscreen | Ne |
| USB 3.0 | 0 |
| Bluetooth | Da |
| Boja detaljni opis | Siva |
| Disk1 | 512 GB |
| Radni takt procesora | 4.55 GHz |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| Memorija | 16 GB |
| Optika | No |
| Display Port | 2 |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| USB Type-C | 2 |
| USB 2.0 | 0 |
| VGA | Ne |
| WWAN | Ne |
| Broj jezgara | 6 |
| Tip procesora | Ryzen 5 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 502 x 313 x 73 mm |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Divizija | SMB |
| Grafika | Integrisana |
| L3 keš | 16MB |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Thunderbolt | 0 |
| USB 3.1 | 2 |
| Card Reader | Da |
| Procesor | AMD |
| Disk3 | Nema |
| HDMI | 1 |
| LAN | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Masa (g) | 1840g |
| TIP memorije | DDR5-4800 |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Model VGA | AMD Radeon |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 26.11EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ryzen7 250/1TB/16GB/RTX 5050 8GB/15.3" WQXGA OLED/RGB backlit YU/NoOS/Eclipse black
(Ultra 9) Legion Pro 7 16IAX10H, 16" WQXGA 2560x1600 OLED 500n 240Hz sRGB AG DolbyV HDR1000 (Eclipse BLACK, Aluminium), 24-Core Ultra 9 275HX 5.4GHz/3...
(Ryzen 7) ThinkPad T14 Gen6 (Black), 14" (1920x1200) IPS 400nits AG, Ryzen AI 5 PRO 340 (6C/12T, 4.8Ghz, 16MB) 32GB(2x16) DDR5, 512GB M.2, Radeon 840M...
Ekran - Veličina ekrana: 14.2 inča Rezolucija ekrana: 3.024 x 1.964 Tip panela: Liquid Retina XDR Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,H...
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana