Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Lenovo V15 G5 i5-13420H/1TB/16GB/15.6" FHD/Integrated/YU/NoOS/Business Black
Maloprodajna cijena: 886.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
708.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor | Intel |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk3 | Nema |
| Radni takt procesora | 4.60 GHz |
| LAN | Da |
| WWAN | Ne |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Model procesora | 13420H |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 359,2 x 183 x 235,8 mm |
| Disk2 | Nema |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | 0 |
| WiFi | Da |
| Boja detaljni opis | Crna |
| Boja Laptop | Crna |
| Broj jezgara | 8 |
| Tip procesora | Core i5 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 486 x 69 x 309 mm |
| Disk1 | 1 TB |
| Lokalizacija tastature | YU |
| Masa sa ambalažom (g) | 2420g |
| L3 keš | 12MB |
| Memorija | 16 GB |
| Optika | No |
| USB 2.0 | 0 |
| USB 3.1 | 2 |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Masa (g) | 1700g |
| TIP memorije | DDR5-5200 |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Touchscreen | Ne |
| Model VGA | Intel UHD |
| VGA Memorija | deljena |
| Bluetooth | Da |
| Card Reader | Ne |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Divizija | SMB |
| Grafika | Integrisana |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Display Port | 1 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Thunderbolt | 0 |
| USB Type-C | 1 |
| VGA | Ne |
Plaćanje na rate
Rata već od: 23.16EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ryzen 3 7330U, Intel UHD, 8GB, 512GB SSD, 15.6inch, Siva
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color...
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
Ekran - Veličina ekrana: 17.3 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45%...
Veličina ekrana: 16.0", Procesor: AMD, Tip procesora: Ryzen 5, Broj jezgara: 6, Model procesora: 7535HS, Memorija: 16 GB, Tip Diska1: SSD, Disk1: 512...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana