Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Ovlaživač vazduha Funkcije: Zaštita od nedostatka vode Podržane tehnologije: Antibakterijska tehnologija sa jonima srebra Vlaženje vazduha: 300ml/h Ostalo - Dodatne funkcije: Rotirajući izlaz za maglu od 360° Napomena: Nivo buke do 38dB,Ovlaživanje vazduha 30 sati Čišćenje: Jednostavan za čišćenje Fizičke karakteristike - Boja: Bela Dimenzije: 315mm x 202mm x 190mm Težina: 1.4kg Kapacitet: 4l Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 53.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
42.47 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ovlaživač vazduha |
| Funkcije | Zaštita od nedostatka vode |
| Podržane tehnologije | Antibakterijska tehnologija sa jonima srebra |
| Vlaženje vazduha | 300ml/h |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Rotirajući izlaz za maglu od 360° |
| Napomena | Nivo buke do 38dB, Ovlaživanje vazduha 30 sati |
| Čišćenje | Jednostavan za čišćenje |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 315mm x 202mm x 190mm |
| Težina | 1.4kg |
| Kapacitet | 4l |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Ovlaživač vazduha Funkcije: Zaštita od nedostatka vode Podržane tehnologije: Antibakterijska tehnologija sa jonima srebra Vlažen...
Podaci se mogu malo razlikovati zavisno o specifičnim uslovima korišćenja
Zapremina rezervoara 6L; 3 nivoa isparenja; aromaterapija; tajmer i snaga od 105W.
Ključne karakteristike: Rezervoar od 4lTihi rad - manje od 32dBKapacitet ovlaživanja vazuha 400ml/hAntibakterijska stopa ≥9...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana