Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tastatura - Tip tastature: Membranska Model tastature: FGK10 Povezivost tastature: Bežična Tip povezivosti tastature: Wireless Slovni raspored tastera: YU Domet: Do 15m Napajanje: 1x AA baterija Dimenzije: 456mm x 156mm x 24mm Masa: 517g Boja: Crno-siva Miš - Model: FG10 Senzor: Optički Povezivost: Bežična Interfejs: Wireless Rezolucija: 1.200dpi - 1.600dpi - 2.000dpi Broj tastera: 4 Domet: Do 15m Baterija: 1xAA Oblik: Prilagođen za obe ruke Dimenzije: 108mm x 64mm x 35mm Masa: 88g Boja: Crno-siva Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 26.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
21.01 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Tastatura | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Model tastature | FGK10 |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Wireless |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Domet | Do 15m |
| Napajanje | 1x AA baterija |
| Dimenzije | 456mm x 156mm x 24mm |
| Masa | 517g |
| Boja | Crno-siva |
| Miš | |
| Model | FG10 |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Bežična |
| Interfejs | Wireless |
| Rezolucija | 1.200dpi - 1.600dpi - 2.000dpi |
| Broj tastera | 4 |
| Domet | Do 15m |
| Baterija | 1xAA |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Dimenzije | 108mm x 64mm x 35mm |
| Masa | 88g |
| Boja | Crno-siva |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.69EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Numerički dio, Mehaničko-Membranski tasteri, Žična, EN, Gaming, Pozadinsko osvjetljenje
MK270 Wireless Komplet: Tastatura + mis, wireless 2,4Ghz, br. tipki: 104, opticki mis, br tastera: 3, 1000dp, USB wifi receiver,AA baterija (miš) + 2...
Sa tanjim tasterima i kraćim prekidačima, može se uživati u prirodnom pozicioniranju ruku uz niskoprofilnu tastaturu.
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana