Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 7.1 Namena: Gaming Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: 105dB Impedansa: 16 Ohm Dimenzije drajvera: 50mm Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Žične Konekcija slušalica: 1x 3.5mm audio Ostalo - Upravljanje: Tasteri na kablu Ostalo: RGB Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: -42dB Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 1m,2m (USB) Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 42.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
33.98 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 7.1 |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 105dB |
| Impedansa | 16 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 50mm |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na kablu |
| Ostalo | RGB |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -42dB |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 1m, 2m (USB) |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.11EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Namena: Mobilni uređaj Impedansa: 32	...
Style 4 Violet True Wireless ljubi
BlackShark V2 X - Crne, Gejmerske slusalice za PC i konzole ( PS4, XBOX, SWITCH), mikrofon sa redukcijom buke, velicina drajvera: 50mm, duzina kabla:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana