Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Žični Interfejs miša: USB Tip senzora miša: BC3332-A,Optički Podesivost rezolucije: Da Rezolucija: Podesiva od 100dpi - 10.000dpi Odziv: 125~2,000 Hz Ubrzanje: 35G Gaming: Da Dodatne funkcije: RGB Osvetljenje Frame rate: 8.000fps Napomena: Do 50 miliona klikova Fizičke karakteristike - Dimenzije: 135mm x 73mm x 42mm Masa: 152g Oblik: Prilagođen desnoj ruci Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 31.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
25.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Žični |
| Interfejs miša | USB |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Optički, BC3332-A |
| Podesivost rezolucije | Da |
| Rezolucija | Podesiva od 100dpi - 10.000dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Odziv | 125~2,000 Hz |
| Ubrzanje | 35G |
| Gaming | Da |
| Dodatne funkcije | RGB Osvetljenje |
| Frame rate | 8.000fps |
| Napomena | Do 50 miliona klikova |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 135mm x 73mm x 42mm |
| Masa | 152g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.83EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Žični optički gaming miš, 12000 dpi, crne boje sa 6 tipki i scroll dugmetom, RGB
Basilisk V3 X HyperSpeed, Razer™ HyperSpeed Wireless, Bluetooth, Razer Chroma™ RGB, DPI: 18000, 110g
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana