Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Dinamički kontrast: 100.000.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 4ms (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 60Hz Uglovi gledanja: 172 stepena horizontalni,178 stepeni vertikalni Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 45% NTSC,Anti-reflection,HDR10 Priključci / Slotovi - Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 2 USB priključci: 2x USB 3.1 tip C Audio izlaz: 1 x audio (L/R) izlaz Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 1W Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: Acer Display Widget,Acer VisionCare Ostalo: Kensington security slot,Ugao nagiba od 0 do +90 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 75mm x 75mm Boja: Crna Širina: 355.40mm Dubina: 10.40mm Visina: 221mm Masa: 0.69kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: D Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 132.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
106.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 4ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 172 stepena horizontalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | HDR10, Anti-reflection, 45% NTSC |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB priključci | 2x USB 3.1 tip C |
| Audio izlaz | 1 x audio (L/R) izlaz |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 1W |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | Acer VisionCare, Acer Display Widget |
| Ostalo | Kensington security slot, Ugao nagiba od 0 do +90 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 75mm x 75mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 355.40mm |
| Dubina | 10.40mm |
| Visina | 221mm |
| Masa | 0.69kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | D |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.47EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>2.4GHz wireless konekcija</li><li>Bluetooth konekc...
Veličina ekrana 27", Rezolucija 2560x1440 QHD 180 Hz, Tip panela Fast IPS, HDMI/DP, VESA 100x100, Ergonomija: Podesivost visine, Pivot
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana