Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 247.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
197.70 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | Zakrivljen |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 5.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.233 mm x 0.233 mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | 72% NTSC color gamut, Zakrivljenost 1500R, Anti-reflection, 8-bit |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 75mm x 75mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 611mm |
| Dubina | 199mm |
| Visina | 456mm (sa postoljem) |
| Masa | 3.9kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Legion R24s, 23.8" Gejmerski monitor IPS WLED FHD(1920x1080), 144Hz osvjezavanje, 178/178, 1 ms, 1500:1, 250 cd/m², 99% sRGB, 89.4%, 1x HDMI 2.1, 1xDP...
Ekran - Veličina ekrana: 54.6 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica:...
27U41YA-B 27" IPS FHD 1920x1080@ 120Hz!!!, 16:9, 1500:1, 5ms, 220 cd/m², 178°/178°, AMD FreeSync, RADEON FreeSync, 1 HDMI, 1 VGA, 1 Audio out, VESA100...
ASUS 24.1 inča PA248QV WUXGA 1920x1200 IPS dizajnerski monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana