Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Rezolucija 1920 x 1080 Full HD, Omjer Kontrasta 1000:1, Veličina projekcije 150'', Bluetooth/WiFi, Svjetlina 350lm, Optički zum 1x, Udaljenost do 4.55m, Zvučnici
Maloprodajna cijena: 305.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
244.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Specifikacija | |
|---|---|
| Tip projektora | LED projektor |
| Tehnologija projektora | LCD |
| Oprema + Funkcije | Integrisani zvučnici |
| Tip | Projektor |
| Rezolucija slike | 1920 x 1080 piksela |
| Format | Full HD |
| Omjer kontrasta | 1000:1 |
| Maks. površina projekcije (inči) | 150'' |
| Svojstva projektora | |
| Vrsta fokusa | Autofokus |
| Bežični prijenos | Bluetooth, WiFi |
| Oprema + Funkcije | Integrisani zvučnici |
| Prikaz projektora | |
| Omjer širine i visine | 16:9, 4:3 |
| Svjetlina (ANSI) | 350 lm |
| Vrsta omjera projekcije | Fiksno |
| Maks. površina projekcije (inči) | 150'' |
| Pozicioniranje slike | |
| Min. omjer dometa | 1,37:1 |
| Maks. omjer projekcije | 1,37:1 |
| Podešavanje slike | Korekcija trapezoidnog izobličenja |
| Vrsta zumiranja | Digitalni |
| Optički zum | 1x |
| Projekcijska udaljenost | 1,06 - 4,55 m |
| Min. udaljenost projekcije (metri) | 1,06 m |
| Maks. udaljenost projekcije (metri) | 4.55m |
| Veze | |
| Video veze | HDMI (1x) |
| Audio veze | Audio izlaz (1x) |
| USB portovi | USB-A |
| Buka | |
| Nivo Buke | 37 dB |
| Svojstva lampe | |
| Tip sijalice | LED |
| Vijek trajanja lampe | 30000 sati |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Dužina 190mm Širina 239mm Visina 139.50 |
| Obim isporuke | HDMI kabel, Kabal za napajanje, Vodič za brzi početak, Daljinski upravljač, Torba |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.97EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
JBL PartyLight Stick je prenosiva svetlosna LED jedinica sa 360-stepenim osvetljenjem i bežičnom sinhronizacijom sa JBL PartyBox zvučnicima. Nudi kore...
EB-L260F, Wireless laser projector, 4600 lumens
Acer XL2332 Projektor XL2332 DLP WXGA 5300 Lm 50,000:1 EMEA 2.9 Kg Carrying Case EURO Power HDMI
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana