Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Ostalo: Acer ComfyView Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen 5000 Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model procesora: 5825U Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 2.0 GHz (4.5 GHz) Keš memorija procesora: 16MB L3 cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR4 Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: PCIe Gen4 NVMe Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: AMD Model grafike: Radeon Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Garancija je ostvariva samo uz registraciju na sajtu https://formfaca.de/sm/sjbZASwfu Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.2 Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Ostale osobine: Dual Band Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Ostali priključci / Slotovi: Kensington security Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 720p Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Dual (ugrađeni) Ostalo: Acer Purified Voice technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Ostalo: Acer Fine Tip,Multi-Gesture TouchPad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3-Cell Kapacitet baterije: 53Whr Ostalo: Trajanje baterije do 12.5 sati Softver - Operativni sistem: Linux (eShell) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 362.90mm x 241.26mm x 19.90mm Masa: 1.78kg Boja: Srebrna Opis boje: Pure Silver Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W
Maloprodajna cijena: 790.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
632.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Ostalo | Acer ComfyView |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5000 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 5825U |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.0 GHz (4.5 GHz) |
| Keš memorija procesora | 16MB L3 cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | PCIe Gen4 NVMe |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD |
| Model grafike | Radeon Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Garancija je ostvariva samo uz registraciju na sajtu https://formfaca.de/sm/sjbZASwfu |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Ostale osobine | Dual Band |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Ostali priključci / Slotovi | Kensington security |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Ostalo | Acer Purified Voice technology |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Acer Fine Tip, Multi-Gesture TouchPad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell |
| Kapacitet baterije | 53Whr |
| Ostalo | Trajanje baterije do 12.5 sati |
| Softver | |
| Operativni sistem | Linux (eShell) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 362.90mm x 241.26mm x 19.90mm |
| Masa | 1.78kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | Pure Silver |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 20.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(Core 7) ThinkBook 14 G9 IRL (ARCTIC GREY), 14" (1920x1200) AG IPS 400nits, Intel Core 7 240H(10C/16T, 5.2GHz,24MB), DDR5 16GB (+free SLOT), M.2 512GB...
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
HP EliteBook 6 G1a Win11Pro Ryzen5 220/512GB/16GB/14" WUXGA/backlit YU/Pike Silver Aluminium
DELL Pro 13 Premium 13.3 inch FHD+ 400nits Core Ultra 5 236V 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana