Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 16:10,Acer ComfyView,LED Backlit,Non-Glare Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 1 Klasa procesora: Intel Core 5 Model procesora: 120U Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 1.4 GHz (5.0 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: PCIe Gen4 NVMe Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Model grafike: Intel Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.1 Ostale osobine: Intel Connectivity Performance Suite Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 1080p Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Dual (ugrađeni) Ostalo: Acer Purified Voice technology,Cortana support Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Acer Fine Tip Baterija - Tip: Litijum-jonska Kapacitet baterije: 53Whr Ostalo: Trajanje baterije 6 sati Softver - Operativni sistem: Linux (eShell) Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: AcerSense Fizičke karakteristike - Dimenzije: 357.4mm x 253.9mm x 17.9mm Masa: 1.65kg Boja: Siva Opis boje: Pure Silver Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W (Tip C)
Maloprodajna cijena: 833.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
666.77 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | Acer ComfyView, 16:10, Non-Glare, LED Backlit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 1 |
| Klasa procesora | Intel Core 5 |
| Model procesora | 120U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 1.4 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | PCIe Gen4 NVMe |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Intel Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.1 |
| Ostale osobine | Intel Connectivity Performance Suite |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Ostalo | Cortana support, Acer Purified Voice technology |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Acer Fine Tip |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 53Whr |
| Ostalo | Trajanje baterije 6 sati |
| Softver | |
| Operativni sistem | Linux (eShell) |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | AcerSense |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 357.4mm x 253.9mm x 17.9mm |
| Masa | 1.65kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Pure Silver |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.79EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DELL Alienware 16 Aurora 16 inch QHD+ 120Hz 300nits Core 9 270H 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Pro gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
DELL 14 Plus 2-u-1 14 inch FHD+ Touch 300nits Core Ultra 5 226V 16GB 512GB SSD Intel Arc Backlit FP Win11Pro laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana