Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tehnologija: DLP, Rezolucija 3840 x 2160 4K, Zvučnici, Plafonska montaža, Žižna daljina do 17,45 mm, HDR, HDMI/3.5mm, Maksimalna udaljenost do 10m
Maloprodajna cijena: 1298.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1038.91 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Specifikacija | |
|---|---|
| Tip projektora | LED projektor |
| Tehnologija projektora | DLP |
| Oprema + Funkcije | 3D, Automatsko isključivanje, Integrisani zvučnici |
| Tip | Projektor |
| Rezolucija slike | 3840 x 2160 piksela |
| Format | 4K |
| Omjer kontrasta | 10000:1 |
| Maks. površina projekcije (inči) | 1,5 - 1,65:1 |
| Svojstva projektora | |
| Mjesto instalacije | Plafon |
| Žižna daljina | 15,94 - 17,45 mm |
| Oprema + Funkcije | 3D, Automatsko isključivanje, Integrisani zvučnici |
| Prikaz projektora | |
| Omjer širine i visine | 16:9, 4:3 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 piksela |
| Dinamički raspon | HDR |
| Omjer kontrasta | 10000:1 |
| Svjetlina (ANSI) | 4000 lm |
| Maks. površina projekcije (inči) | 300'' |
| Vertikalni raspon skeniranja | 24 - 240 Hz |
| Pozicioniranje slike | |
| Omjer bacanja | 1,5 - 1,65:1 |
| Maks. omjer projekcije | 1,50:1 |
| Podešavanje slike | Korekcija trapezoidnog izobličenja |
| Vrsta zumiranja | Digitalni |
| Optički zum | 1,10x |
| Projekcijska udaljenost | 1 - 10 metara |
| Min. udaljenost projekcije (metri) | 1 m |
| Maks. udaljenost projekcije (metri) | 10 metara |
| Veze | |
| Video veze | HDMI (2x) |
| Audio veze | Audio izlaz (1x) |
| Portovi podataka | RS-232 (1x) |
| USB portovi | USB-A |
| Buka | |
| Nivo Buke | 33 dB |
| Svojstva lampe | |
| Tip sijalice | UHP |
| Vijek trajanja lampe | 5000 sati |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Dužina 225 mm Širina 322 mm Visina 94 mm |
| Obim isporuke | Google TV adapter, HDMI kabal, Poklopac objektiva, Ručno, Kabel za napajanje, Vodič za brzi početak, Daljinski upravljač, Torba |
Plaćanje na rate
Rata već od: 33.95EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Wireless Professional Presenter R500, Bežični prezenter, Ugrađen crveni laser (pointer), Bluetooth povezivanje, 3 tastera, domet do 20m
BENQ MW809STH short throw projektor
Univerzalni zglobni plafonski nosac za projektore, Nosivost do 25kg, udaljenost od plafona: 135mm, Boja: Bijela
Tehnologija: DLP, Rezolucija 3840 x 2160 4K, Zvučnici, Plafonska montaža, Žižna daljina do 17,45 mm, HDR, HDMI/3.5mm, Maksimalna udaljenost do 10m
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana