Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
ACER Nitro Lite NL16-71G-50MG 16 inča FHD i5-13420H, 16GB, 512GB SSD GeForce RTX 4050 crni
Maloprodajna cijena: 1154.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
923.50 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 165Hz |
| Ostalo | Acer ComfyView, Non-Glare |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | 13420H |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 1.4 GHz (4.7 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| Maksimalno podržano | 24GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | GeForce RTX 4050 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.1 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 preko USB Type-C |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | Full HD |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 53Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | Linux (eShell) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 362.2mm x 248.47mm x 22.9mm |
| Masa | 1.95kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Shale Black |
| Pakovanje | AC adapter |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 100W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 30.18EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ACER Aspire Lite 15 (AL15-45P-R3PJ) 15.6 inča FHD, Ryzen 7 5825U, 16GB, 1TB SSD, Light Silver (NX.DLPEX.002)
HP Core7 150U/512GB/16GB/15.6inča FHD/Integrated/NoOS//Natural Silver
Ryzen7 250/1TB/16GB/RTX 5050 8GB/15.3" WQXGA OLED/RGB backlit YU/NoOS/Eclipse black
Latitude 5450 14 inch FHD Core Ultra 5 125U 8GB 512GB SSD Backlit FP SC Win11Pro 3yr ProSupport
(Ultra 7) Yoga 7 2-in-1 14ILL10 (Seashell, Aluminium), 14.0" 2.8K TOUCH WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100n120Hz Glass+ Yoga-PEN, Ultra 7 258V 8-Core 4.8GHz...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana