Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
ACME Set punjača 3u1 CH13
Maloprodajna cijena: 10.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
8.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Opis: | Da li ste se ikada izgubili između različitih punjača? Nema više zbrke i neprijatnosti - ACME predstavlja 3in1 komplet punjača za vaš telefon, tablet, muzički plejer ili GPS! Koristite Universal 3in1 komplet punjača bilo gdje što trebate. Komplet uključuje zidne i auto punjače, mikro USB kabl; stoga možete uređaje puniti na bilo kom mjestu na kojem se nalazite. Živite i putujte na pogodniji način od sada koristeći ACME CH13 Universal 3in1 komplet punjača - savršeno rješenje za sve situacije! |
| Tip: | Kit (kućni + auto punjač) |
| Kabl: | Odvojiv |
| Konektor: | Micro USB |
| Broj USB izlaza: | 1 |
| Ulazna voltaža: | 12 - 24 V |
| Izlazna voltaža: | 5 V |
| Izlazna struja: | 1 A |
| Boja: | Crna/Bijela |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.26EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Baseus PrimeTrip VH1 jastučić za donji dio leđa u autu
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana