Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
AMD Ryzen 5 5500 3.6GHZ (4.2GHZ), AM4, 6 core, Bez integrisane grafike!
Maloprodajna cijena: 124.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
99.39 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Podnožje: | AMD® AM4 |
| Tip procesora: | AMD® Ryzen 5 |
| Broj jezgara: | 6 |
| Threads: | 12 |
| Tehnologija izrade: | TSMC 7nm FinFET |
| TDP: | 65W |
| Radna frekvencija: | 3.6GHz |
| Turbo frekvencija: | 4.2GHz |
| L2 keš memorija: | 3MB |
| L3 keš memorija: | 16MB |
| Integrisani grafički procesor: | Nema |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovno - Klasa procesora: Intel Core i5 Model: i5-14400 Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt: 2.50GHz Performance j...
Procesorsko ležište (socket) Intel 1 700 , Intel Core i5-14400F do 4.70GHz , Box pakovanje, model BX8071514400F
Ryzen 7 5700G 3.8GHz (4.6GHz), AM4, 8 cores
Osnovno - Klasa procesora: AMD Ryzen 9 Model: 9950X3D Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 32 Radni takt: 4.4GHz Turbo frekvencija...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana