Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovno - Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model: 7500X3D Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt: 4.0GHz Turbo frekvencija: 4.5GHz Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Keš memorija: 96MB L3 Grafika - Integrisana grafika: Da Grafika: AMD Radeon Frekvencija: 2.200 MHz Ostale karakteristike - Proces izrade: 5nm Arhitektura: 64bit TDP: 65W Podržane tehnologije: AMD EXPO tehnologija,Curve Optimizer Voltage Offsets,Precision Boost 2,Precision Boost Overdrive Pakovanje: Box Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 387.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
309.58 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovno | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 7500X3D |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt | 4.0GHz |
| Turbo frekvencija | 4.5GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Keš memorija | 96MB L3 |
| Grafika | |
| Integrisana grafika | Da |
| Grafika | AMD Radeon |
| Frekvencija | 2.200 MHz |
| Ostale karakteristike | |
| Proces izrade | 5nm |
| Arhitektura | 64bit |
| TDP | 65W |
| Podržane tehnologije | AMD EXPO tehnologija, Precision Boost 2, Precision Boost Overdrive, Curve Optimizer Voltage Offsets |
| Pakovanje | Box |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.12EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
AMD Ryzen 5 8400F, 4.2GHz/4.7GHz Max, 6C/12T, AM5, 16MB L3 cache, Wraith Stealth, Graphics Required
Osnovno - Klasa procesora: Intel Pentium Model: G6500 Broj jezgara procesora: 2 Broj logičkih jezgara (niti): 4 Radni takt: 4.1GHz Procesorsko ležište...
Raptor Lake socket 1700 Core i7-14700F Box (2.1GHz Max Turbo Frequency 5.4GHz, 20C/28T (8 Performace-cores/12 Efficient-cores), FSB DDR4-3200MHz/DDR5-...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana